Прем’єр-міністр ОАЕ високо оцінив новітній український “Фантом”
Прем’єр-міністр ОАЕ високо оцінив новітній український “Фантом” Одразу після офіційного відкриття наймасштабнішої військової виставки світу "IDEX-2017" Прем'єр-міністр і віце-президент Об'єднаних Арабських Еміратів Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум відвідав стенд Державного концерну "Укроборонпром". Найбільшу увагу шейх приділив новітньому українському безпілотнику "Фантом" та виразив свою зацікавленість продуктом. Генеральний директор "Укроборонпрому" ознайомив прем’єр-міністра  з усіє експозиціє Концерну та обговорив із ним військово-технічну співпрацю між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами, зазначивши на її пожвавленні за останні роки. Цього року Концерн на IDEX представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, сконцентрувавши увагу на сучасних безпілотних технологіях та передових броньованих машинах. Саме сьогодні відбулась й міжнародна прем‘єра безпілотного "Фантому", а також були продемонстровані безпілотники Anser та Patriot R2. Окрім цього на стенді "Укроборонпрому" представлені бойові машини БТР-4 та “Дозор-Б”, бойові модулі “Тайпан” та БПУ 12,7, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників Концерну. Українська експозиція на IDEX-2017 викликає неабиякий інтерес у представників інших компаній та іноземних делегацій, адже висока якість українського ОВТ підтверджується реальними бойовими діям, що тривають на Сході Україні.
“Укроборонпром” представляє на масштабній виставці IDEX передові військові розробки
“Укроборонпром” представляє на масштабній виставці IDEX передові військові розробки Держконцерн "Укроборонпром" бере участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі - IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз у два роки у Об'єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона стартує 19 лютого та триватиме п‘ять днів. ДК "Укроборонпром" на IDEX-2017 представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, сконцентрувавши увагу на сучасних безпілотних технологіях та передових броньованих машинах. Саме на цій виставці відбудеться перша міжнародна прем‘єра безпілотного "Фантому", а також будуть продемонстровані безпілотники Anser та Patriot R2. На IDEX-2017 також будуть продемонстровані бойові машини БТР-4 та "Дозор-Б", бойові модулі "Тайпан" та БПУ 12,7, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників Концерну. На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК "Укроборонпром" ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу. Нагадаємо, що "Укроборонпром" у листопаді 2016 року представив інтереси України на міжнародній виставці Indo Defence-2016, що проходила у Індонезії. Під час зустрічей із представниками силових відомств було обговорено співпрацю по програмі Ан-70, продемонстровано можливості української бронетехніки та ракетного озброєння. 
“Укроборонпром” привіз до Одеської області контрактів по імпортозаміщенню на 140 млн грн
“Укроборонпром” привіз до Одеської області контрактів по імпортозаміщенню на 140 млн грн Підприємства Одеської області приєднаються до масштабної програми "Укроборонпрому" по імпортозаміщенню. Завдяки цій кооперації, планується лише за один 2017 рік підписати договорів на суму більше 140 млн грн. Така співпраця стала можливою завдяки підписанню 17 лютого Меморандуму між Державним концерном "Укроборонпром" та Одеською обласною державною адміністрацією про розширення співпраці з підприємствами Одеської області в рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.  "Одеська область має величезний промисловий потенціал, в ній розташовано 32 підприємства, потужності яких може бути використані підприємствами Концерну. При цьому вже зараз на Одещині тісна співпраця налагоджена з 10 підприємствами різних форм власності. Завдяки цій кооперації, у 2016 році було укладено договорів на суму 88 млн грн, а у 2017 попередньо ця сума становить більше 140 млн грн.", - наголосив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов під час підписання меморандуму на якому був присутній Голова Одеської ОДА Максим Степанов та керівники підприємств області. Під час візиту Генеральний директор "Укроборонпром" проінспектував діяльність ДП "Одеського авіаційного заводу" та відвідав ТОВ "Телекарт", з яким вже співпрацюють підприємства-учасники Концерну. Одещина стала двадцятим регіоном України, який приєднався до стратегічної програми залучення приватних підприємців у справу підвищення обороноздатності держави. За 2 роки виконання програми імпортозаміщення було укладено меморандуми з 20 регіонами. Загалом це 382 підприємства, на яких працює більше 200 тисяч фахівців.
Розробники зброї у всьому світі мають винести з конфлікту на Донбасі важливі уроки – Роман Романов
Розробники зброї у всьому світі мають винести з конфлікту на Донбасі важливі уроки – Роман Романов Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов, що очолив українську делегацію на саміті оборонних відомств Європи "European Defence Procurement 2017", поділився українським досвідом участі в гібридній війни. У своєму виступу перед військовою громадою Європи, він зосередився на висновках щодо вирішення конфліктів сучасності.    "Україна завжди була мирною країною, але зараз на її території йде гібридна війна. Ми переконані, що всі конфлікти, без виключень, повинні вирішуватись тільки політичним та дипломатичним шляхами. Але, як доводять сучасні події на Донбасі та окупованому Криму, досягнення цієї мети можливо лише у випадку паритетності озброєнь. І Україна буде продовжувати концентрувати всі свої зусилля на забезпеченні своєї обороноздатності.     В цей же час, зараз еволюція суспільства проходить швидшими темпами за еволюцію зброї. Якщо узагальнювати, то за останні 100 років види зброї майже не змінились. Такі самі танки, літаки та автомати, але модернізовані. Ми констатуємо, що за цей період, концепція зброї застаріла. Нажаль, сучасні конфлікти, такі як гібридна війна в Україні, як і 100 років тому, все ще призводять до величезних втрат, як серед військових, так і серед мирного населення.   Уникнути цього можливо лише за фундаментально нової оборонної системи. Ми закликаємо ініціювати політичний діалог, щодо зміни світової оборонної системи. Ми бачимо необхідність сформулювати завдання для світових оборонних корпорацій, щодо розроблення нових нелетальних та неруйнівних засобів стриманя та блокування воєнно-налаштованих угрупувань та людей, що чинять неправомірні дії. Сучасні технології сьогодні дійшли до рівня, який вже забезпечує створення ефективних засобів на нових концептуальних принципах та можуть реалізувати цю ідею.  Україна та "Укроборонпром" готові брати участь в такому світовому дослідницькому проекті. Зараз в Україні кожен рік вищу освіту отримують 130 тисяч молодих інженерів. Це величезний науковий потенціал, який може вирішувати задачі будь-якої складності, в тому числі вести розробку таких нелетальних систем стримування.   Ми віримо, що кожна країна, може знайти в собі аналогічний потенціал та об‘єднати свої зусилля у тісній міжнародній співпраці для створення нових засобів забезпечення оборони, які будуть покликані не допустити конфлікт, а не вирішувати його. Звісно, це завдання на десятиліття, але чим раніше ми почнемо рухатись у цьому напрямі, тим скоріше воно буде вирішено. Ми впевнені, що рішення, що приймаються сьогодні, матимуть вплив на завтра всіх нас.   Системи майбутнього повинні зберігати життя!"
Всі новини
Наша продукція
Бойовий модуль “Тайпан” У рамках міжнародної виставки "Зброя та Безпеки", яка проходить у Києві, відбулась українська публічна прем‘єра бойового модулю "Тайпан", який був розроблений ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Новий бойовий модуль "Тайпан" має технічні характеристики, які відповідають кращим західним зразкам. А його унікальність полягає у встановленій системі безлюфтових планетарних редукторів та вентильних двигунів, що забезпечують точне наведення на ціль на будь-яких швидкостях обертання модуля. Завдяки сучасній електроніці "Тайпан" здійснює автоматичне наведення гармати на обрані цілі, утримує озброєння в заданому положенні незалежно від зміни положення корпусу бойового автомобіля під час руху, здійснює автоматичний супровід цілі. Також на бойовий модуль встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням метеоумов, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості і дальності цілі. Система прицілювання може налаштовуватися як відповідно до лінії стволу, так і до лінії горизонту. Зараз "Тайпан" обладнано скорострільною двоствольною гарматою калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якого сягає 1,8 км. Інші модифікації бойового модуля можуть бути обладнані кулеметом калібру 7,62 мм або 12,7 мм, а також 30 мм гранатометом з окремим вертикальним приводом. При цьому мінімальна вага бойового модуля складає лише 350 кг. Окрім того, цей бойовий модуль можливо встановлювати не тільки на мобільні платформи, але і оснастити їм фортифікаційні споруди, наприклад блокпости, керуючи модулем дистанційно. Або взагалі використовувати його, як автономну вогневу точку без подачі електроживлення, час роботи бойового модуля "Тайпан" у такому режимі становить 3 години. "Бойовий модуль "Тайпан" був створений  разом з нашими українськими партнерами у дуже короткі терміни. Слід зазначити, що вся електроніка та програмне забезпечення розроблено та створено українськими фахівцями, а технічні особливості "Тайпана" мають всі шанси зацікавити українських виробників бронетехніки", -  зазначив директор ДП ДГЗП "СпецТехноЕкспорт" Павло Барбул. Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека-2016” пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.
Бойовий модуль “Тайпан”
Докладніше
БМП-1УМД Державне підприємство "Житомирський Бронетанковий Завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", адаптували німецький двигун від Deutz до використання у бойових машинах піхоти. Оновлена машина піхоти отримала офіційну назву БМП-1УМД. Перша публічна демонстрація БМП-1УМД відбулась на виставці "Зброя та безпека", яка стартувала 11 жовтня у Міжнародному Виставкому Центрі у Києві. Роботи по заміщенню російського двигуна УТД-20 на Deutz TCD2013 L64V зайняли лише три місяці. Цей 4-тактний, 6-циліндровий двигун з тубонадувом та електронним блоком управління має потужність у 330 к.с., з можливістю програмного підвищення потужності до 390 к.с. В цей же час двигун УТД-20 має потужність лише 300 к.с. Окрім того, німецький двигун має значно більший ресурс, він тихіший та економічніший. "Адаптація бойової машини піхоти до використання німецьких двигунів від Deutz є ще одним кроком у виконанні програми імпортозаміщення, над який зараз працює "Укроборонпром". Двигунами цього виробника вже оснащуються інша українська бронетехніка, наприклад, БТР-4, які виготовляються на "Харьківському КБ з машинобудування ім. Морозова", - наголосив очільник ДК "Укроборонпром" Роман Романов. Під час створення БМП-1УМД були проведені роботи по впровадженню комплексу заходів з підвищення вогневої потужності, вдосконалення системи керування вогнем, поліпшення ергономічних та функціональних характеристик машини. Окрему увагу українські зброярі приділили реалізації комплексу засобів маскування у видимому та інфрачервоному діапазоні.  
БМП-1УМД
Докладніше
Безпілотний БТР “Фантом” "Фантом" є однією із передових розробок ДП "СпецТехноЕкспорт", який входить до складу ДК "Укроборонпром". Він є першим кроком у створенні перспективних систем, які мають замінити традиційне озброєння. Перша публічна демонстрація безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом" відбулась на виставці "Зброя та безпека", яка стартувала 11 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі у Києві. "Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" є відповіддю на виклики технологічної ери, яка диктує свої умови для створення зовсім нових типів озброєння. Вони мають бути безпілотними, багатофункціональним та виконувати завдання, які зараз, із ризиком для власного життя, можуть виконати лише бійці. Саме такі можливості демонструє "Фантом"", - пояснив особливості нового озброєння очільник ДК "Укрроборонпром" Роман Романов. "Фантом" - це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. Окрім того його можливо оснастити високоточним протитанковим ракетним озброєнням.   "Можливості "Фантому" насправді важко переоцінити, вони дозволяють йому взяти на себе великий спектр задач. Така техніка може доставляти боєкомплекти та вантажі через зони, які знаходяться під загрозою обстрілу противника, або в зоні ризику замінування, безпечно і швидко евакуйовувати поранених з полю бою. На "Фантом" можна встановлювати різні види озброєння для здійснення вогневої підтримки. Якщо, наприклад, встановити на нього протитанковий ракетний комплекс, то армія отримає малопомітний, мобільний та ефективний засіб знищення бронетехніки противника", - додав керівник ДП "СпецТехноЕкспорт" Павло Барбул.    
Безпілотний БТР “Фантом”
Докладніше
Всі продукти