Військові розвідники та волонтери нагородили колектив “Житомирського бронетанкового заводу”
Військові розвідники та волонтери нагородили колектив “Житомирського бронетанкового заводу” Військовослужбовці 54-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України та волонтери подякували колективу ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром," за вагомий внесок в укріплення обороноздатності країни. Армійські розвідники вручили відзнаку батальйону "За життя на смерть" та почесні грамоти для фахівців заводу. "Ми, розвідники, вдячні вам за вашу працю, за ваші переживання за долю нашої країни. Тому що ваша робота - це збереженні життя. Ми боронимо нашу країну на Сході, а ви нам допомагаєте боронити її тут, у цехах заводу, своєю працею", - заявив під час промови заступник командира 54-го окремого розвідувального батальйону Збройних сил України майор Володимир Щурук. У свою чергу представники громадської організації "Волонтери України" нагородили заводчан відзнакою "Волонтерський хрест за патріотизм", відмітивши самовіддану працю фахівців підприємства. "Низькій вам уклін від всієї громади України. Кожного разу, коли ми приїздимо до військових на фронт, на передову, кожного разу бійці говорять, що без техніки, яку ви робите, було би дуже тяжко. Вшановуючи ваш труд, ваше ставлення до української незалежності, до української армії, нагороджуємо "Волонтерським хрестом за патріотизм", - зазначив представник волонтерів Сергій Сацюк.   "Ці нагороди, це ознака того, що ми, весь колектив заводу, гідно та правильно виконуємо своє завдання - виробляємо найкращу техніку. Ми надаємо нашим захисникам вірних "залізних помічників" і разом ми зможемо зробити так, щоб на нашій землі був мир", - підкреслив в.о. директора ДП  "Житомирський бронетанковий завод" Михайло Мосін. Варто зазначити, що нагороди від військових та волонтерів, не дивлячись на недержавний статус, мають не менше значення для робітників, які за час АТО здійснили 128 виїздів в пункти постійної дислокації військових частин для надання допомоги та ремонту техніки. Загалом, з початку АТО, ДП "Житомирський бронетанковий завод" відремонтував та направив до військових частин Збройних Сил України 396 одиниць бронетанкового озброєння та техніки. Нагадаємо, що зараз на ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", проходять порівняльні випробування бойових модулів для озброєння глибоко модернізованої БМП.
“Укроборонпром” і НАКО складуть кваліфікаційні вимоги для вибору компанії-аудитора  (міжнародної консалтингової компанії)


“Укроборонпром” і НАКО складуть кваліфікаційні вимоги для вибору компанії-аудитора (міжнародної консалтингової компанії)

 Фахівці Державного концерну "Укроборонпром" та Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО) спільно визначать кваліфікаційні вимоги для подальшого проведення тендеру аби залучити міжнародну консалтингову компанію в рамках стратегії реформування.
 Залучення провідної міжнародної компанії з глобальним досвідом до трансформації та оптимізації діяльності  – важливий етап процесу реформування "Укроборонпрому" відповідно до найкращих міжнародних практик. Сформований Transparency International Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони, після ряду робочих зустрічей із керівництвом "Укроборонпрому", підтвердив свою готовність взяти участь у створенні спеціальних кваліфікаційних вимог для міжнародної аудиторської компанії, яка буде обрана під час тендеру для роботи з аналізу фінансової та господарсько-економічної діяльності Концерну. 
 "В рамках реалізації реформи оборонно-промислового сектору, актуальним напрямком є трансформація підприємств-учасників Державного Концерну "Укроборонпром" та корпоратизація підприємств Концерну відповідно до стандартів корпоративного управління, які затверджені Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку", – зауважив Заступник генерального директора з зовнішньоекономічної діяльності Концерну Денис Гурак.
 В свою чергу, НАКО буде оцінювати прозорість процесу відбору консультанта та відповідність кращим міжнародним практикам та світовим стандартам. Попередні консультації триватимуть до кінця березня. Після того "Укроборонпром," спільно з НАКО, розробить технічне завдання і проведе тендер на закупівлю зазначених послуг.
Окрім того, Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони взяв на себе завдання з організації роботи консультантів з продовження впровадження міжнародних стандартів корпоративного управління, а також залучення фінансування.
"НАКО буде сприяти прозорій співпраці з консультантами та забезпечить експертів для впровадження принципів ОЕСР в сфері управління Державного концерну "Укроборонпром", – наголосив співголова антикорупційної організації Олег Рибачук.
”Укроборонпром” успішно випробував вітчизняні ракети
”Укроборонпром” успішно випробував вітчизняні ракети Українські військові провели планові випробувальні запуски українських ракет, що були вироблені підприємствами Державного Концерну  "Укроборонпром" у кооперації з Державним космічним агентством України. "Всі запуски відбулися успішно. Ракети точно вразили визначені цілі", - заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Під час випробувань здійснили перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності. Турчинов також наголосив, що завдяки реалізації ракетної програми, затвердженої РНБО, "вже з четвертого кварталу 2016 року Збройні Сили України почали одержувати потужну ракетну зброю, здатну надійно виконувати складні бойові завдання".  Їх розробкою займаються українські фахівці, а цикл виробництва є замкненим на потужностях українського оборонно-промислового комплексу.  
“Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017
“Укроборонпром” вперше демонструє здобутки вітчизняного ОПК на LIMA-2017 Розробки підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" дебютують на одному з найбільших світових шоу в морській та авіаційно-космічній галузях оборонної промисловості LIMA-2017 (м. Лангкаві, Малайзія). Понад десяти інноваційних зразків військової техніки представлені на об’єднаній експозиції Концерну, загальною площею понад 60 м. кв. Серед головних – літаки Ан-178 та АН-148-300-МП, броньований артилерійський катер «Гюрза» та десантно-штурмовий катер «Кентавр». На стенді також представлена низка авіаційних та протитанкових ракет різноманітних модифікацій та безпілотна техніка. На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК "Укроборонпром" ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу. LIMA – міжнародна оборонна виставка, що проводиться з 1991 року на малазійському острові Лангкаві під патронтом Міністерства оборони Малайзії раз на два роки. Загальна площа виставки - 120 тис. кв.м. Цього року організатори планують  залучити  550 компаній з 38 країн світу.
Всі новини
Наша продукція
Бойовий модуль “Тайпан” У рамках міжнародної виставки "Зброя та Безпеки", яка проходить у Києві, відбулась українська публічна прем‘єра бойового модулю "Тайпан", який був розроблений ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Новий бойовий модуль "Тайпан" має технічні характеристики, які відповідають кращим західним зразкам. А його унікальність полягає у встановленій системі безлюфтових планетарних редукторів та вентильних двигунів, що забезпечують точне наведення на ціль на будь-яких швидкостях обертання модуля. Завдяки сучасній електроніці "Тайпан" здійснює автоматичне наведення гармати на обрані цілі, утримує озброєння в заданому положенні незалежно від зміни положення корпусу бойового автомобіля під час руху, здійснює автоматичний супровід цілі. Також на бойовий модуль встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням метеоумов, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості і дальності цілі. Система прицілювання може налаштовуватися як відповідно до лінії стволу, так і до лінії горизонту. Зараз "Тайпан" обладнано скорострільною двоствольною гарматою калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якого сягає 1,8 км. Інші модифікації бойового модуля можуть бути обладнані кулеметом калібру 7,62 мм або 12,7 мм, а також 30 мм гранатометом з окремим вертикальним приводом. При цьому мінімальна вага бойового модуля складає лише 350 кг. Окрім того, цей бойовий модуль можливо встановлювати не тільки на мобільні платформи, але і оснастити їм фортифікаційні споруди, наприклад блокпости, керуючи модулем дистанційно. Або взагалі використовувати його, як автономну вогневу точку без подачі електроживлення, час роботи бойового модуля "Тайпан" у такому режимі становить 3 години. "Бойовий модуль "Тайпан" був створений  разом з нашими українськими партнерами у дуже короткі терміни. Слід зазначити, що вся електроніка та програмне забезпечення розроблено та створено українськими фахівцями, а технічні особливості "Тайпана" мають всі шанси зацікавити українських виробників бронетехніки", -  зазначив директор ДП ДГЗП "СпецТехноЕкспорт" Павло Барбул. Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека-2016” пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.
Бойовий модуль “Тайпан”
Докладніше
БМП-1УМД Державне підприємство "Житомирський Бронетанковий Завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", адаптували німецький двигун від Deutz до використання у бойових машинах піхоти. Оновлена машина піхоти отримала офіційну назву БМП-1УМД. Перша публічна демонстрація БМП-1УМД відбулась на виставці "Зброя та безпека", яка стартувала 11 жовтня у Міжнародному Виставкому Центрі у Києві. Роботи по заміщенню російського двигуна УТД-20 на Deutz TCD2013 L64V зайняли лише три місяці. Цей 4-тактний, 6-циліндровий двигун з тубонадувом та електронним блоком управління має потужність у 330 к.с., з можливістю програмного підвищення потужності до 390 к.с. В цей же час двигун УТД-20 має потужність лише 300 к.с. Окрім того, німецький двигун має значно більший ресурс, він тихіший та економічніший. "Адаптація бойової машини піхоти до використання німецьких двигунів від Deutz є ще одним кроком у виконанні програми імпортозаміщення, над який зараз працює "Укроборонпром". Двигунами цього виробника вже оснащуються інша українська бронетехніка, наприклад, БТР-4, які виготовляються на "Харьківському КБ з машинобудування ім. Морозова", - наголосив очільник ДК "Укроборонпром" Роман Романов. Під час створення БМП-1УМД були проведені роботи по впровадженню комплексу заходів з підвищення вогневої потужності, вдосконалення системи керування вогнем, поліпшення ергономічних та функціональних характеристик машини. Окрему увагу українські зброярі приділили реалізації комплексу засобів маскування у видимому та інфрачервоному діапазоні.  
БМП-1УМД
Докладніше
Безпілотний БТР “Фантом” "Фантом" є однією із передових розробок ДП "СпецТехноЕкспорт", який входить до складу ДК "Укроборонпром". Він є першим кроком у створенні перспективних систем, які мають замінити традиційне озброєння. Перша публічна демонстрація безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом" відбулась на виставці "Зброя та безпека", яка стартувала 11 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі у Києві. "Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" є відповіддю на виклики технологічної ери, яка диктує свої умови для створення зовсім нових типів озброєння. Вони мають бути безпілотними, багатофункціональним та виконувати завдання, які зараз, із ризиком для власного життя, можуть виконати лише бійці. Саме такі можливості демонструє "Фантом"", - пояснив особливості нового озброєння очільник ДК "Укрроборонпром" Роман Романов. "Фантом" - це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. Окрім того його можливо оснастити високоточним протитанковим ракетним озброєнням.   "Можливості "Фантому" насправді важко переоцінити, вони дозволяють йому взяти на себе великий спектр задач. Така техніка може доставляти боєкомплекти та вантажі через зони, які знаходяться під загрозою обстрілу противника, або в зоні ризику замінування, безпечно і швидко евакуйовувати поранених з полю бою. На "Фантом" можна встановлювати різні види озброєння для здійснення вогневої підтримки. Якщо, наприклад, встановити на нього протитанковий ракетний комплекс, то армія отримає малопомітний, мобільний та ефективний засіб знищення бронетехніки противника", - додав керівник ДП "СпецТехноЕкспорт" Павло Барбул.    
Безпілотний БТР “Фантом”
Докладніше
Всі продукти