UOP 2 years
«Антонов» модернізує свої літаки разом з General Electric
«Антонов» модернізує свої літаки разом з General Electric ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та General Electric разом модернізують українські літаки. Відповідний Меморандум про співпрацю вони підписали 21 липня за участі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.«Антонов» та General Electric замінять двигуни, модернізують системи та проведуть інші технічні удосконалення.«Ми - одна з небагатьох країн, яка випускає свої літаки. Вважаємо, що співпраця з GE вНагадаємо, що ДК «Укроборонпром» уклав стратегічні домовленості з міжнародними компаніями в рамках в авіакосмічному салоні «FARNBOROUGH AIR SHOW-2016». Відтак, транспортний літак Ан-124, а також літаки Ан-148/158/178 матимуть сучасну авіоніку від канадської компанії Esterline CMC Electronics (CMC), а літаки Ан-132 комплектуватимуть новою версією  турбогвинтового двигуна PW150A від Pratt & Whitney Canada.Рік тому Кабмін включив ДП «Антонов» до складу ДК «Укроборонпром». За цей час підприємство виконало програму імпортозаміщення російський складових у виробництві своєї техніки, поглибило кооперацію з західними партнерами, розробило новітній Ан-132, розпочало розробку вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу, отримало замовлення від Міністерства оборони України.
«Укроборонпром» зібрав усі результати роботи за 2 роки на цікавому інформативному сайті
«Укроборонпром» зібрав усі результати роботи за 2 роки на цікавому інформативному сайті Команда ДК «Укроборонпрому» запустила інформативний сайт, присвячений усім досягненням за останні 2 роки. Дізнатися про зміни, результати, стратегічні плани та цілі Концерну можна за посиланням ukrainevictory.org «Новий сайт - це концентрат плідної роботи всього Концерну. Ми намагалися показати наші досягнення у сучасному цікавому форматі, зрозумілому кожному українцю. Погортавши сторінки сайту, можна більше дізнатися про всі кроки Концерну на цьому шляху тривалістю 2 роки», - сказав Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.2 роки тому Україна почала протистояння військовій агресії Росії. Наша країна мала оперативно озброїти свою армію. І Президент поставив перед ОПК задачу: максимально швидко оснастити українських воїнів всім необхідним на полі бою в рамках Державного оборонного замовлення.За короткий час галузь, яку систематично знищували всі роки незалежності України, перетворилася на одну з рушійних сил обороноздатності країни. Цього вдалось досягти завдяки впровадженню прозорої системи тендерів, переходу на міжнародні стандарти НАТО, кооперації, залученню наукового потенціалу держави.За 2 роки «Укроборонпром» пройшов шлях від відновлення техніки до виготовлення інноваційних зразків, від збитковості підприємств до «оборонки», яка стає драйвером економіки України.Нагадаємо, «Укроборонпром» вчасно виконує державне оборонне замовлення. За результатами двох років підприємства «Укроборонпрому» виготовили для Збройних Сил України та інших структур 12 716 одиниць зброї та техніки. Чистий прибуток, який отримав Концерн із 2014  року, склав 36,8 млрд грн, а державний бюджет поповнився завдяки «Укроборонпрому» 7 млрд грн.Держконцерн розвивається в рамках стратегії «Український щит». Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. 
«Укроборонпром» передав майже 13 тисяч одиниць озброєння і техніки у війська за 2 роки
«Укроборонпром» передав майже 13 тисяч одиниць озброєння і техніки у війська за 2 роки ДК «Укроборонпром» передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в ході прес-конференції за підсумками дворічної роботи менеджменту Концерну. «Уже 2 роки «Укроборонпром» забезпечує українську армію  в рамках державного оборонного замовлення. Починали ми в більшості з ремонтів, але вже зараз нової та модернізованої техніки армійці отримують у 2 рази більше, ніж відновленої», – наголосив Роман Романов.Починаючи з 3 кварталу 2014 року,  українська армія отримала 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки. Серед них: ракети та боєприпаси (3956 одиниць), ракетно-артилерійське озброєння (1 412 одиниць), техніка зв’язку РПО та РЕБ (2454 одиниць), авіатехніка та авіадвигуни ( 56 одиниць), броне- та автомобільна техніка та двигуни до неї (160 одиниць)Також за цей час військові отримали 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ. Серед них: бронетанкова та автомобільна техніка (2 564 одиниць), авіатехніка, авіадвигуни та агрегати (356 одиниць), РАО (899 одиниць), техніка зв’язку РПО та РЕБ (902 одиниць), техніка для військово-морських сил (6 одиниць).Генеральний директор Концерну зауважив, що за 2 роки армія почала отримувати сучасне озброєння вітчизняного виробництва. Безпілотники, авіація, бронетранспортери, адаптовані під стандарти НАТО. Ця техніка значно підсилює українських бійців на передовій.
10 «Дозорів» передані військовим – Роман Романов
10 «Дозорів» передані військовим – Роман Романов Партія з 10 бронемашин «Дозор-Б» виготовлена та успішно прийнята військовими представництвами у м. Харків та Львівським. Подія відбулась на ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. О.О. Морозова», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в ході прес-конференції за підсумками 2-річної діяльності менеджменту "Укроборонпрому". «Ми врахували всі вимоги замовника – машини добре пройшли прийомо-здавальні випробування та прийняті  представництвами МОУ», – заявив Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов. Військові зазначили, що бойові машини пройшли військову прийомку та готові до подальшої експлуатації без жодних обмеженьБойова машина  «Дозор-Б» – це сучасна бронетехніка:–        котра здатна захистити життя 10 військових від бронебійних куль, уламків осколочно-фугасних снарядів, хімічних та радіаційних атак;–        з сучасним озброєнням: кулеметна установка БПУ-12,7 з приладом нічного бачення, а також кулемет НСВТ-12,7 з оптичним монокулярним перископічним прицілом;–        що здатна уражати живу силу, легкоброньовану техніку та вести  ефективний вогонь по повітряних цілях, які летять на дозвукових швидкостях.–        з колісною формулою 4х4, що може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів Збройних сил України, а також може мати модифікації: бойову, розвідувальну, медичну, командну тощо;–        яка оснащена надійним 4-тактним дизельним двигуном Deutz потужністю 190 к.с., з турбонаддувом та трансмісією провідної світової марки Allison;–        зі швидкістю руху  понад 100 км/год;–        що має потужний (5,5 Квт) кондиціонер з вентиляційною спроможністю 400 куб.м./год., який працює в діапазоні температур від +20˚ до +55˚С.–        з  фільтровентиляційною установкою для очищення повітря, котре подається у відсіки, захищаючи людей від отруйних речовин, біологічних аерозолів і навіть радіоактивного пилу.Зараз потужності «Укроборонпрому» дозволять виготовляти понад 100 бронемашин «Дозор-Б» на рік. Також триває робота з їх адаптації до стандартів НАТО. Концерн не зупиняється на досягнутому та вже ведуться роботи подальшого покращення тактико-технічних характеристик машини та надання їй можливості подолання водних перешкод вплав, оснащення новітніми комплексами озброєння.
Всі новини
Наша продукція
БРОНЕАВТОМОБІЛЬ «ДОЗОР-Б» Виробник: Державне підприємство “Львівський Бронетанковий Завод” Легкий бронетранспортер Дозор-B призначений для захисту екіпажу та десанту від вогню стрілецької зброї, шрапнелі і мін, а саме: від 7,62-мм бронебійних куль на відстані 30 метрів і від шрапнелі 150 мм осколково-фугасних снарядів, на відстані 50 метрів.   Транспортний засіб обладнано: - Системою кондиціонування та очищення повітря - Системою вентиляції з примусовою циркуляцією повітря та видаленням порохових      газів при веденні стрільби десантом зі стрілецької зброї - Система опалення рідинного типу - Централізована система підкачки коліс - Обладнання зв'язку - Супутникова навігаційна система - Лебідка з тяговим зусиллям 6800 кг - Система захисту від диму Основні тактико-технічні характеристики Параметр Одиниця виміру Значення Тип легкий колісний  бронетранспортер Колісна формула 4х4 Повна маса кг 8450 Бойовий розрахунок: екіпаж чол 3 десант чол 8 Габаритні розміри   довжина мм 5400 (з лебідкою  5650)   ширина мм 2450   висота мм 2300 (по зенітній установці – 2700) Колісна база мм 3100 Ширина колії мм 2000 Дорожній просвіт мм 400 Двигун Марка DEUTZ BF4M 1013FC Тип двигуна чотирьохтактний, з турбонаддувом Кількість циліндрів шт 4 Радіус повороту м 9,8 Максимальна швидкість руху по шосе км/год 90…100 Запас ходу по шосе км 700 Запас пального л 146 Максимальний кут підйому градусів 31 Максимальний кут крену градусів 24 Глибина броду м не більше 1,0 Озброєння зенітно-кулеметна установка тип автономна закрита, з дистанційними приводами наведення та електроспуском Кути обстрілу зенітно-кулеметної установки   горизонтальний градусів 360   вертикальний градусів від мінус 3 до плюс 68 Кулемет НСВТ (КТ-12,7) Калібр мм 12,7 Темп стрільби постр./хв 700-800 Прицільна дальність стрільби:    по повітряним цілям м 1600    по наземним цілям м 1600 Бойова скорострільність постр./хв До 150 Боєкомплект патронів 450 Приціл оптичний монокулярний, перископічний Марка ПЗУ-5(ПЗУ-7) Нічний прилад спостереження водія ТВН-5 шт 1 Тип бінокулярний перископічний активно-пасивний Дальність бачення м до180 Денний прилад спостереження ТНПО-160 шт 2 (встановлюються на робочих місцях командира та водія) Тип призмовий з обігрівом Денний прилад спостереження ТНП-165А шт 4 (у відділенні десанту) Тип призмовий Двигун Тип чотирьохтактний, чотирьохциліндровий однорядний дизель з турбонаддувом та проміжним охолодженням наддувного повітря Марка DEUTZ BF 4M 1013 FC Максимальна потужність при швидкості  обертання колінвалу 3600 хв.-1 кВт (к.с.) 140 (190,5) Коробка передач Allison 1000LCT Тип автоматична, планетарна Число передач (вперед/назад) 5/1 Підвіска незалежна, торсійна Шина пневматична, безкамерна мод.MISHELIN XZL MPT TL 335/80 R20 или KORMORAN D ON/OFF TL 295/80 R22,5 Радіостанція: марка Р-173М тип прийомопередаюча, ультракороткохвильова, симплексна з частотною модуляцією Апаратура внутрішнього зв’язку ті комунікації АВСК1 тип Число абонентів Телефонна  з електромагнітними ларингофонами 4 Система навігаційного забезпечення СН-3003Е тип супутникова Система кондиціювання повітря кондиціонер з приводом компресора від двигуна виробу Холодопродуктивність кВт 6,5
БРОНЕАВТОМОБІЛЬ «ДОЗОР-Б»
Докладніше
Середній багатоцільовий транспортний літак AN -178 Виробник: Державне підприємство "Антонов" Ан -178 середній багатоцільовий транспортний літак сімейства АН -148 /-158 (авіоніка і системи від Ан-148 /Ан-158). Літак був розроблений на зміну АН-12 і С-160 і отримав наступні переваги : перевага за рахунок розмірів і вантажопідйомності; максимальна ефективність та перевага по всіх льотних і технічних характеристиках; зниження вартості експлуатації за рахунок заміни чотирьох або двох турбогвинтових двигунів двома турбореактивними; відповідність всім сучасним вимогам і стандартам завдяки бортовому обладнанню і авіоніці нового покоління.   Основні характеристики Максимальне корисне навантаження     Цивільний літак військово-транспортний літак Звичайна злітно-посадкова смуга Звичайна злітно-посадкова смуга СУВП 16,0 т 15,0 т 18,0 т (перевантаження) 7,0 т Практична дальність польоту з вантажем, км        - 18 т  -  - 990  -        - 15 т (16т для цивільної                      авіації) 1 620 1 610 2040 -        - 10 т 3 950 3500 3890 -        - 5 т 4700 4 620 4620 2 000        - Перегоночна дальність польоту 5300 5230 5230 4380   Можливості вантажного відсіку AN-178  Вантаж:                                                                                Одиниця                                   Вага Солдати                                                                                90 чол.                                       10,8 т Десантнт                                                                              70 чол.                                        8,3 т Поранені на ношах + на сидіннях                                 48+15 чол.                                  6,0 т     Висота польоту 12 200 м Швидкість польоту 825 км/год обсяг кабіни:  - з вантажним трапом 167 м3                          - без вантажного трапу 122 м3 Розміри вантажної кабіни 13,21 (16,54) м x 2,73  м x 2,73  м Екіпаж 2+1 Engines 2 × D436-148FM      
Середній багатоцільовий транспортний літак AN -178
Докладніше
ПЕРЕНОСНИЙ ПРОТИТАНКОВИЙ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС “СТУГНА П”  Розробник: КБ "Луч" Переносний протитанковий ракетний комплекс "Cтугна П" призначений для: Переносний протитанковий ракетний комплекс "СТУГНА П" призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу ДОТ, танк в окопі, легкоброньованих об'єктів та вертольотів. Особливістю комплексу є можливість наведення ракети на ціль з закритих позицій та сховищ, що знижує ризик знищення навідника зворотнім вогневим ударом противника. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Дальність стрільби,м: - в денний час - в нічний час 100-5000 100-3000 Час польоту на максимальну дальність,с 23 Система наведення по лазерному променю з автоматичним супроводом цілі Бойова частина: - тип - бронепробиття за динамічним захистом,мм тандемна кумулятивна, не менше 800 Маса,кг: - ракета в контейнері - пускова установка - прилад наведення - пульт дистанційного керування - модуль тепловізійний 29,5 32 15,510 6 Габаритні розміри,мм: - калібр ракети - довжина пострілу - зовнішній діаметр контейнера 130 1360 140 Температурний діапазон застосування, ºС від мінус 40 до +60
ПЕРЕНОСНИЙ ПРОТИТАНКОВИЙ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС “СТУГНА П”
Докладніше
Всі продукти
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ: 2 РОКИ ДОСЯГНЕНЬ «УКРОБОРОНПРОМУ»
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ: 2 РОКИ ДОСЯГНЕНЬ «УКРОБОРОНПРОМУ» [vc_row][vc_column][vc_gallery type="image_grid" images="2336,2337,2335,2339,2338,2340"][/vc_column][/vc_row]
Всі фото