Повернутись
«Антонов» покаже ЗМІ літак Ан-178-100Р перед початком льотних випробувань

28 грудня цього року о 10:00 на ДП «Антонов», що входить до складу Укроборонпрому, відбудеться викатка першого військово-транспортного літака Ан-178-100Р №001, призначеного для проведення льотних сертифікаційних випробувань. Перед початком льотних випробувань цього дня літак оглянуть Міністр оборони України Олексій Резніков, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Павло Рябікін, Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал-лейтенант Валерій Залужний, Голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Микола Олещук, генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв, генеральний директор ДП «Антонов» Сергій Бичков та Президент Української Аерокосмічної Асоціації Віктор Попов.

На цьому літаку встановлено обладнання вітчизняних та західних постачальників комплектуючих, які були обрані в ході масштабної програми імпортозаміщення.

Завершення побудови літака Ан-178-100Р №001 та його передача на льотні випробування є важливим етапом виконання програми забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України сучасною авіаційною технікою.

Як відомо, за підтримки Президента України Володимира Зеленського ДП «Антонов» – вперше за роки незалежності України – отримало державне замовлення на будівництво трьох літаків Ан-178. Відповідний контракт з Міністерством оборони був підписаний наприкінці грудня 2020 року.

Літак Ан-178-100Р призначений для перевезення людей (до 100 осіб), техніки, вантажу;  десантування спеціальної техніки та парашутистів; а також медичної евакуації поранених та постраждалих.

Заходи з нагоди викатки літака Ан-178-100Р відбудуться 28 грудня, у вівторок, о 10:00 на ДП «АНТОНОВ» (вул. Академіка Туполєва, 1, Київ).

Акредитація ЗМІ:

Для участі у події до 18:00 27-го грудня необхідно зареєструватися за адресою: Nataliia.Sad@ukroboronprom.com та надати інформацію у форматі:

  • ПІБ усіх учасників знімальної групи;
  • назва ЗМІ;
  • контактний номер телефону.

Учасники знімальної групи обов'язково повинні мати паспорт, сертифікат вакцинації (Дія) та захисні засоби (маска).

За додатковою інформацією звертайтеся до Пресслужби ДК «Укроборонпром»: Nataliia.Sad@ukroboronprom.com, 050 930 84 39.