Повернутись
ДП «ДПЦК» уклало державний контракт на ремонт і модернізацію фрегата «Гетьман Сагайдачний»

Дата публікації: 13.01.2022

Наприкінці 2021 року Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», уклало з Міністерством оборони України державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті «Гетьман Сагайдачний», що є флагманом Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Згідно з держконтрактом роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.

«Роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Саме тому для успішної реалізації проєкту Дослідно-проектний центр кораблебудування кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни. Йдеться про Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» (обидва входять до складу Укроборонпрому), Суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства», – відзначив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.