Повернутись
На Житомирському бронетанковому заводі розпочато серійне виробництво корпусів для БТР-4Е

Дата публікації: 04.11.2021

Державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБТЗ) розпочало серійне виготовлення корпусів для українських броньованих машин БТР-4Е. Цьому передували відповідні кваліфікаційні випробування за участі представників Міністерства оборони України та Концерну.

За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти цей вид продукції. Наразі на ЖБТЗ тривають роботи з розширення виробничої бази для того, щоб до кінця поточного року передати Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова (ХКБМ) партію корпусів для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами.

БТР-4Е – сучасна вітчизняна чотиривісна колісна броньована техніка, яка здатна плавати. На її базі створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна тощо. На виготовленні цієї техніки для потреб війська та Національної гвардії України спеціалізується ХКБМ.

На власні очі побачити бронетранспортер БТР-4Е на головній площі Житомира містяни мали нагоду 14 жовтня на святкуванні Дня захисників і захисниць України.