Повернутись
Україна та США посилюють партнерство в оборонній промисловості

Дата публікації: 12.11.2021

У рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до США у вересні цього року була прийнята та опублікована спільна заява глав двох держав, яка стосується стратегічного партнерства між нашими країнами та містить окремий безпековий блок.

У продовження досягнутих домовленостей, 10 листопада у Вашингтоні під час візиту Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби підписано нову хартію стратегічного партнерства. Подія відбулась за участю Державного секретаря США Ентоні Блінкена.

У рамках  реалізації досягнутих домовленостей між політичним керівництвом країн, вчора, 11 листопада, між Державним концерном «Укроборонпром» та Інститутом оборонного аналізу (IDA) США підписано угоду про співробітництво. Перспективи співпраці було обговорено під час дистанційних перемовин генерального директора Концерну Юрія Гусєва з керівником українського проєкту IDA Мартіном Нілом. Угода передбачає стратегічний аналіз оборонної галузі України саме з питань реорганізації та корпоратизації Концерну, допомогу в реалізації інноваційних програм, консультування щодо найкращих практик корпуправління.

Інститут оборонного аналізу – неприбуткова організація США, яка керує науково-дослідними та конструкторськими центрами, зокрема з питань безпеки та політики.

Науковий, технічний та аналітичний досвід IDA в умовах реформування ОПК України допоможе нам у впровадженні стандартів корпоративного управління, ефективності, стійкості, прозорості.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку!