Повернутись
Укроборонпром оголошує повторне проведення відбору кандидатів на посаду Голови Правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова

Дата публікації: 30.12.2021

Державний концерн "Укроборонпром" розпочинає процес пошуку та відбору кандидатів на посаду Голови Правління Відкритого акціонерного товариства "Меридіан" ім. С.П. Корольова (м. Київ).

З описом позиції та вимогами до кандидатів можна ознайомитись тут.

Процес відбору кандидатів складається з наступних етапів:

  1. Подача документів від потенційних кандидатів:

- заява про участь у відборі (у довільній формі);

- резюме;

- анкета кандидата на посаду (шаблон можна скачати тут);

- згода на обробку персональних даних (шаблон можна скачати тут);

- копія паспорту;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або облікової картки платника податків;

- фотокартка;

- копія трудової книжки або документів, які містять відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проєкт стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

  • детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також заходи з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
  • пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності;
  • інші пропозиції з удосконалення діяльності товариства.
  1. Розгляд кандидатур, формування списку кандидатів, попередня кваліфікація кандидатів та перевірка на добропорядність Управлінням внутрішньої безпеки Концерну.
  2. Формування фінального списку претендентів на посаду шляхом оцінки відповідності кандидатів критеріям та вимогам відбору.
  3. Співбесіди з Комісією з відбору кандидатів, що потрапили до фіналу відбору.

Фінальний раунд спілкування буде присвячений детальній розмові щодо стратегічного бачення кандидата, досвіду керування змінами та першочерговим крокам на новій посаді.

Комісію буде очолювати заступник Генерального директора з виробництва Ігор Фоменко, а серед голосуючих членів будуть представники керівництва Концерну.

За прозорістю процесу відбору кандидатів та справедливістю прийняття рішення спостерігатимуть представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, РНБОУ, Організації Північноатлантичного договору (НАТО), посольств країн Великої Сімки та незалежних антикорупційних громадських організацій.

  1. Визначення переможця.

Для участі у відборі кандидат надсилає перелік документів виключно на електронну адресу cv@ukroboronprom.com із зазначенням теми листа "Відбір "МЕРИДІАН". 

Кінцевий термін подання заяв: 12 січня 2022 року 17:30 (київський час).

Більше інформації щодо процедури проведення відбору можна дізнатися за телефоном (044) 586-24-64.