Повернутись
Уряд Канади планує розширити співпрацю з Україною в оборонній промисловості

Дата публікації: 16.11.2021

Уряд Канади планує розширити співпрацю з Україною в оборонній промисловості.

“Уряд Канади в особі Канадської комерційної корпорації звернувся з відповідним офіційним листом до Державного концерну "Укроборонпром". Йдеться не лише про будівництво патронного заводу, але й про будівництво заводів з виробництва пороху та капсулів”, – про це повідомляє радник генерального директора ДК “Укроборонпром” Катерина Рогач.

Нагадаємо, 1 червня цього року Державний концерн “Укроборонпром” та Уряд Канади в особі Канадської комерційної корпорації досягли домовленостей про співробітництво у сфері стратегічної безпеки, оборони, аерокосмічної діяльності та виробництва боєприпасів, підписавши відповідний Меморандум.

У рамках Меморандуму ДК “Укроборонпром” та Державна акціонерна холдингова компанія “Артем”, що входить до складу Концерну, підписали з канадськими партнерами відповідну Угоду.

5 листопада Канадська комерційна корпорація, яка відповідає за реалізацію цього проєкту з канадської сторони, ініціювала зміни до Меморандуму та Угоди, суттєво розширивши співпрацю в оборонній промисловості. Так, окрім будівництва патронного заводу, канадська сторона пропонує будувати заводи з виробництва пороху та капсулів для забезпечення замкнутого циклу виробництва патронів на території України.

Запуск цього міжнародного проєкту покликаний зміцнити обороноздатність України.