Повернутись
Завод 410 ЦА успішно відремонтував літак Ан-74ТК-200 для Нацгвардії Казахстану

Дата публікації: 28.10.2021

Державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації», що входить до складу Укроборонпром, успішно виконало ремонт та провело технічне обслуговування літака Ан-74ТК-200 для Національної гвардії Казахстану.

Літак прибув в Україну 16 серпня, а вже 26 жовтня після всіх робіт, завершених в обумовлені із замовником терміни, приземлився в Казахстані.

Це вже другий літак казахських служб, що пройшов цього року технічне обслуговування на ДП «Завод 410 ЦА».

«На сьогодні ми вже маємо три запити від силових структур Казахстану щодо продовження співпраці у 2022-2023 роках. Завод успішно конкурує з приватними підприємствами, які мають відповідні сертифікати з технічного обслуговування повітряних суден типу Ан-74, завдяки ефективному виконанню завдань, швидкості оформлення необхідної документації та вартості послуг», – розповідає директор ДП «Завод 410 цивільної авіації» Олександр Пащенко.

Так, фахівці заводу провели, зокрема, огляд двигунів, електронних систем, планера з метою виявлення проблем та їх усунення.

Водночас підприємство Концерну працює над виконанням контрактів для Військово-повітряних сил Болгарії та наших армійців. Зокрема, йдеться про  капітальний ремонт і модернізацію літаків для ВМС і ВПС Збройних сил України.