Продукція, яка потребує заміщення

ДК "Укроборонпром" активно працює у напрямку заміщення продукції, виробництво якої здійснюється підприємствами, розміщеними на території країни-агресора. З метою залучення потенційних виробників та постачальників аналогів, розроблений механізм перевірки та допуску альтернативних технологічних рішень.

Перелік номенклатури товарів, щодо яких проводиться вивчення потреби заміщення, наведений на даній сторінці. Цей перелік буде весь час оновлюватися.

У разі якщо Ви маєте альтернативні пропозиції, Ви можете запропонувати їх через форму, що наведена нижче. Всі отриманні заявки будуть розглядатися конструкторами продукції за участі ДК "Укроборонпром".

В процесі розгляду заявок, конструкторське бюро може запросити зразки продукції для проведення випробувань або додаткову технічну документацію. В кожному окремому випадку буде визначатися доцільність випробовувань, їх вартість та шляхи фінансування, в тому числі і за рахунок потенційного альтернативного постачальника.

Після проведення оцінки відповідності вимогам конструкторської документації, відповідальний за оцінку повідомить ініціатора дослідження про результати оцінки та/або випробувань.

На підставі результатів оцінки будуть вноситися зміни в конструкторську документацію, що дозволить в подальшому використовувати нову продукцію.

У разі додаткових питань, просимо звертатися:

Відповідальний: Руслан Калайда

Телефон: +38044-586-24-86
Ел.пошта: Ruslan.Kalaida@ukroboronprom.com

Пропозиція

Каталог