Укроборонпром переходить на особливий режим роботи під час карантину в Україні

12 березня Державний концерн Укроборонпром запровадив на всіх підприємствах, що входять до складу концерну, особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку їх загрозою поширення коронавірусу в Україні.

Також у Концерні та на всіх підприємствах Укроборонпрому запроваджено спеціальний план заходів профілактики поширенню коронавірусу.

Працівники концерну та підприємств мають можливість працювати дистанційно або за гнучким графіком. Віддалено також можуть працювати батьки, в кого є потреба догляду за дитиною у зв’язку із запровадженням карантину в садочках та навчальних закладах.

Концерн виплачуватиме матеріальну допомогу працівникам у разі захворювання. Співробітники також можуть брати додаткові відпустки за власний рахунок.

На всіх підприємствах Концерну впроваджено алгоритм дій у разі виявлення вірусу у працівника, посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни.

На підприємствах Концерну, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення, введено особливий режим та антикризові міри, що дозволять одночасно убезпечити працівників та зберегти темпи промислового виробництва і виконання контрактів. 

Так, у разі появи випадків коронавірусу на підприємстві для всіх працівників, що мали безпосередній контакт з хворим, буде введено обов’язковий двотижневий карантин.

Усім підприємствам рекомендовано суттєво обмежити закордонні відрядження та не проводити масові зібрання більше 100 осіб під час дії карантину.

Працівники, які були у відрядженнях у країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції, після повернення в обов’язковому порядку мають перебувати вдома протягом двох тижнів та обмежити фізичний контакт з оточуючими.

Для проведення нарад та робочих зустрічей колективів великих підприємств рекомендовано використовувати спеціально розроблені електронні засоби зв’язку  та онлайн-конференції.

Особливий режим роботи всього Концерну адаптується і доповнюється відповідно до ситуації в країні та може бути продовжений у разі потреби.

Команда Укроборонпрому продовжує розробляти та впроваджувати заходи, що дозволять як зменшити ризики поширення вірусу серед працівників та їх родин, так і забезпечити виконання усіх контрактних зобов’язань підприємств вчасно та в повному обсязі.

Наразі підприємства концерну працюють за графіком, в повному обсязі виконують заплановані виробничі показники.