Анонс: Укроборонпром спільно з Київським політехнічним інститутом запускають Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів

У середу, 17 лютого 2021 року, о 12:00 у приміщенні ДК “Укроборонпром” (вул. Дегтярівська, 36, Київ) відбудеться підписання договору про співробітництво між Концерном та Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського. Угода передбачає, зокрема, запуск Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів та програми підготовки інженерів-конструкторів імені Олега Антонова.

У пресбрифінгу з цієї нагоди візьмуть участь:

  • Юрій Гусєв, генеральний директор ДК “Укроборонпром”
  • Михайло Згуровський, ректор КПІ ім. І. Сікорського.

Метою поглиблення співробітництва з провідним технічним вишем України є прагнення осучаснити компетенції головних конструкторів та керівників науково-дослідних проєктів, передусім на підприємствах Укроборонпрому. Це дасть змогу виготовляти сучасні високотехнологічні зразки озброєння та військової техніки, конкурентоспроможні не лише на національному, але й глобальному ринках.

Захід відбудеться із дотриманням протиепідеміологічних вимог, кількість місць обмежена.

Акредитація:

Для участі у події до 10:00 17 лютого необхідно зареєструватися за адресою pr@ukroboronprom.com та надати інформацію у форматі: ПІБ усієї знімальної групи, назва ЗМІ, номер редакційного посвідчення, найменування фото-відео техніки (за наявності), номер та марка авто, контактний номер телефону. Для участі у прес-брифінгу знімальна група обов’язково має мати маски.

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби ДК "Укроборонпром": pr@ukroboronprom.com, +380 (50) 930 84 39.