Фахівці НВК "Іскра" патентують винаходи, які допомагають посилити техніку для Збройних сил України

Фахівці Науково-технічного центру КП "НВК "Іскра" працюють над посиленням якості та характеристик техніки для армії на передовій. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

За останні кілька років співробітники "Іскри" запатентували винаходи, які використовуються в багатьох моделях виробленої техніки і сприяють підвищенню її якості. Два винаходи в 2016 році отримали призові 1 і 2 місця на Всеармійському конкурсі "Кращий винахід року", який проходив на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

"Зміцнення обороноздатності країни і підвищення боєздатності Збройних Сил України – головні завдання всіх підприємств, що входять до складу Державного концерну "Укроборонпром", у тому числі – НВК "Іскра". Ми працюємо над зміцненням обороноздатності армії та не стоїмо на місці. Наші фахівці працюють над покращенням існуючих зразків та розробкою нових – тієї техніки, яка зробить нашу армію ще сильнішою", – сказав директор Науково-виробничого комплексу "Іскра" Юрій Пащенко.

Науково-виробничий комплекс "Іскра" – казенне підприємство, що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром". Його робота спрямована на розробку і виготовлення техніки за трьома основними напрямками: радіолокаційні станції (розробка, виготовлення, забезпечення життєвого циклу, глибока модернізації та ремонт), сучасні контрбатарейні засоби і новий для підприємства напрям – засоби радіоелектронної боротьби.

"Іскра" успішно виконує всі договірні зобов’язання перед Міністерством Оборони України. За період з 2014 по 2017 року КП "НВК" Іскра "виготовило і здало в експлуатацію 32 одиниці військової техніки, яка затребувана не тільки в Україні, а й у країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Експорту приділяється велика увага, оскільки він є джерелом високого рівня прибутковості, що дозволяє інвестувати в розвиток виробництва.