Наглядова рада "Укроборонпрому" схвалила початок проведення незалежного аудиту

Сформована Наглядова рада ДК "Укроборонпром" схвалила початок проведення незалежного аудиту, технічне завдання та процедури закупівлі консалтингових послуг.

Це відбулось під час засідання Наглядової ради, на якому були присутні представники провідних консалтингових компаній, а саме Baker McKenzie, Grant Thornton LLC, DLA Piper Ukraine LLC, The Boston Consulting Group, LLC "Dentons Europe", Ernst & Young Audit Services LLC, PJSC "Deloitte & Touche USC" та Roland Berger.

Саме ці компанії приймають участь в оголошеному "Укроборонпромом" прозорому тендері на проведення міжнародного аудиту, що є однією з головних умов масштабної трансформації Концерну.

Проведення такого аудиту серед державних промислових об’єднань стане першим в історії України. Завдяки цим заходам буде розроблено найбільш дієві засоби для розвитку всієї оборонної промисловості та подальшої євроатлантичної інтеграції всього оборонно-промислового комплексу України.

Представники провідних консалтингових компаній ознайомились з роботою "Укроборонпрому" за останні 3,5 роки, відмітили величезний прогрес, який був здійснений Романом Романовим та його командою. В тому числі роботу, яка була проведена за останній рік Денисом Гураком із формування технічного завдання та організації проведення прозорого тендеру. У результаті якої 13 листопада 2017 року була сформована відповідна позиція на закупівлю послуг та оголошений тендер в системі публічних закупівель ProZorro.