як укроборонпром працює під час пандемії

Оперативна інформація про особливості роботи підпримств державного концерну Укроборонпром в умовах національного карантину. Оновлюється щоденно. Слідкувати у Facebook: #стопкоронавірус #stоpcovid19 #anticovidUOP.

Все, що треба знати про новий коронавірус: covid19.com.ua від МОЗ. Гаряча лінія МОЗ: 0 800 505 201.

 

7 квітня 2020 року

"УКРСПЕЦЕКСПОРТ” РОЗПОЧАВ ПРОЦЕС ПОСТАВКИ БМП-1 ДЛЯ МІНОБОРОНИ

Державна компанія "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розпочала процес поставки Міністерству оборони України 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України. Попри глобальні заходи карантину, "Укрспецекспорт" зміг поставити техніку в Україну із випередженням передбаченого державним контрактом терміну. 

Більше: https://bit.ly/2RjcNzf

 

6 квітня 2020 року 

У СТОЛИЧНІЙ ЛІКАРНІ ПОМЕР ПРАЦІВНИК УКРОБОРОНПРОМУ, У ЯКОГО ВИЯВИЛИ КОРОНАВІРУС

На привеликий жаль, працівник  одного з київських підприємств Укроборонпрому, який захворів на коронавірус та перебував в одній з київських лікарень у важкому стані, помер. Чоловікові було 72 роки, він працював токарем на підприємстві майже все життя – з 1975 р.

Ми висловлюємо щирі співчуття родина та колегам померлого.

Більше: https://bit.ly/2UKCxXi 

 

3 квітня 2020 року

В УКРОБОРОНПРОМІ ВИЯВИЛИ ПЕРШОГО ХВОРОГО НА КОРОНАВІРУС

Один із працівників невеликого київського науково-дослідного підприємства, що входить до складу Укроборонпром, захворів на коронавірус. Випадок зареєстровано не на виробництві, співробітник перебував удома, у відпустці. Наразі він проходить лікування в одній зі столичних лікарень, на жаль, у стабільно важкому стані. 

Більше: shorturl.at/kDMO6

 

У КОНЦЕРНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕФОРМУ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

Офіс трансформацій Укроборонпрому продовжує британський проект реформування корпоративного управління. Проектна команда експертів проекту підготувала другий звіт з рекомендаціями нової цільової моделі корпоративного управління в Концерні та дорожню карту імплементації необхідних змін на законодавчому рівні. 

Аналітичний звіт: shorturl.at/tvL17

 

"АВІАКОН" ПЕРЕДАВ 3 МОДЕРНІЗОВАНИХ ВЕРТОЛЬОТИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЦІВ МІСІЇ ООН

Державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "АВІАКОН", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", передало Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України 3 модернізованих вертольоти Мі-8 МТВ-1.

"Незважаючи на заходи карантину, "АВІАКОН" вчасно виконує свої зобов’язання та забезпечує підтримку льотної придатності техніки державної авіації. Особливо це стосується техніки для наших миротворців, адже від їх роботи залежить репутація України на міжнародному рівні. Тепер, з модернізованими вертольотами, наші військові зможуть вчасно провести ротацію техніки та особового складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН", – повідомив директор підприємства Ігор Марченко.

Більше з фото: shorturl.at/lryJS

 

2 квітня 2020 року

КАРАНТИН НЕ ЗАВАДИВ ВИПРОБУВАННЯМ РАКЕТ "НЕПТУН" (ВІДЕО)

2 квітня 2020 року в Одеській області на полігоні "Алібей" відбувся черговий етап випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування "Нептун". Під час стрільб було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність та точність ураження морських цілей.  Випробування пройшли успішно – надводні мішені були уражені на заданій дальності.

Більше з відео: shorturl.at/blqL0

 

ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ ПІДГОТУВАЛА ВЛАСНИЙ САНАТОРІЙ ПІД ПОТРЕБИ МЕДИКІВ

Санаторій-профілакторій "Чайка", який входить до складу соціальних об’єктів миколаївського ДП "Зоря"-"Машпроект", підготовлено до використання у заходах з протидії коронавірусній інфекції.

Більше: https://bit.ly/39KsfdL

 

1 квітня 2020 року 

УКРАЇНСЬКІ "РУСЛАНИ" ЩОДЕННО ДОСТАВЛЯЮТЬ ЖИТТЄВОНЕОБХДНІ ВАНТАЖІ З КИТАЮ ДО КРАЇН ЄВРОПИ

5 літаків Ан-124-100 повітряного флоту авіакомпанії "Авіалінії Антонова" виконують серію рейсів з перевезення вантажів, необхідних для боротьби з коронавірусом, з Китаю до країн Європи. Лише протягом останніх 4 діб захисні маски, костюми, рукавички, окуляри, дезіфнікуючі засоби, медикаменти та реагенти для проведення лабораторних аналізів були доставлені до Афін (Греція) – 80 тонн, Сарагоси (Іспанія) – 74 тони, Порто (Португалія) – 83 тонни; Пардубіце (Чехія).

Більше з крутими фото: shorturl.at/anvX0  

 

УСПІШНО ЗАКІНЧИЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ РАКЕТИ "ВІЛЬХА-М"

30-31 березня ДККБ "Луч" успішно провів чергові випробування ракети "Вільха-М". Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Попри карантин та холодну погоду випробування проходили під особистим керівництвом Олега Коростельова, генерального конструктора ДККБ "Луч" та його колег, які продовжують повним складом працювати над державним замовленням.

Більше з відео: https://bit.ly/2UD4HUd 

 

ЖИТОМИРСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ 7 ВІДРЕМОНТОВАНИХ БМП

Карантин не завадив ЖБТЗ передати Міноборони чергову партію з 7 відремонтованих та модернізованих бойових машин піхоти: 5 БМП-1 та 2 БМП-2. Роботи виконано вчасно та якісно. 

Більше: https://bit.ly/2R32rU1

 

31 березня 2020 року 

ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЛИ ПАРТІЮ САМОХІДНИХ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ УСТАНОВОК 

Шепетівський ремзавод передав ЗСУ чергову партію з 5 відремонтованих самохідних артилерійських установок 2С1 "Гвоздика" – під час особливого речиму роботи підприємства роботи виконано вчасно. Всього у першому кварталі 2020 року Шепетівка  відвантажила 20 відремонтованих одиниць техніки.

Більше: bit.ly/2WUa0Qx

 

30 березня 2020 року

УКРОБОРОНПРОМ ПОВЕРНУВ З ПАКИСТАНУ ПРАЦІВНИКІВ ДЕКІЛЬКОХ ПІДПРИЄМСТВ КОНЦЕРНУ

Повернули з Ісламської Республіки Пакистан 3 працівників підприємств ДК "Укроборонпром". Вони перебувають в одному зі столичних готелів на обсервації і забезпечені всім необхідним.

Більше: https://bit.ly/2UL1iRY

 

ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-РЕМОНТНИЙ ЗАВОД ДОСТРОКОВО ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ МОДЕРНІЗОВАНИЙ МІГ-29

ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”  на місяць раніше запланованого передало Повітряним Силам України капітально відремонтований та модернізований винищувач МіГ-29. Цей винищувач є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Багатофункціональність МіГ-29 дозволяє використовувати його для виконання задач протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземним цілям.  

Більше: bit.ly/3dzAJb3

 

28 березня 2020 року

УКРОБОРОНПРОМ ТА МЗС ПОВЕРНУЛИ УКРАЇНСЬКИХ АВІАТОРІВ З УГАНДИ ДОДОМУ

14 працівників Одеського авіаційного заводу успішно повернулися з Уганди в Україну. Вони виконали контракт та мали повертатися додому, утім Уганда закрила кордони за декілька днів до вильоту і наших співвітчизників довелося екстренно евакуйовувати. 

Більше: https://bit.ly/3dDiEc4 

27 березня 2020 року

ПІДПРИЄМСТВА УКРОБОРОНПРОМУ ПЕРЕДАЛИ ЗСУ ПІВСОТНІ ОДИНИЦЬ 5 ВИДІВ ОЗБРОЄННЯ

Підсумуємо робочий тиждень оборонки “на карантині”: випадків захворювання на підприємствах Концерну – немає. Попри надзвичайну ситуацію і часткову роботу багатьох підприємств, цього тижня передали збройним силам 51 одиницю техніки: танки, бронетранспортери та ракети. 

Більше: https://bit.ly/2UpKK2L

 

ХАРКІВСЬКІ БРОНЕТАНКОВІ ЗАВОДИ ПЕРЕДАЛИ ВІЙСЬКОВИМ 13 ТАНКІВ І 4 БТР

Не зважаючи на карантин, харківські бронетанкові заводи Укроборонпрому продовжують працювати. Дотримання строків в рамках державних контрактів вдається забезпечити мінімально необхідною кількістю працівників, адже більшість фахівців відправлені у постій на час карантину. Тим не менше, "Харківський бронетанковий завод" вчасно передав збройним сил ам України 13 одиниць модернізованої техніки, а Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова передало Міністерству оборони чергову партію з 4 бронетранспортерів БТР-4Е.

Ексклюзивне відео прямо з цеху ХКБМ: https://www.facebook.com/ukroboronprom/videos/153017382626241/?t=9 

 

26 березня 2020 року

28 РАКЕТ ПЕРЕДАЛИ ВІЙСЬКОВИМ

Державне підприємство "ДЕРЖККБ "ЛУЧ", що входить до складу ДК "Укроборонпром" відвантажило Збройним Силам України 28 одиниць виробів "Вільха", які серійно виготовляються на підприємстві. Передача ракет відбулася достроково, попри карантин. 

Більше з фото: https://bit.ly/2UJhcwb

 

ЛЕГЕНДАРНА "МРІЯ" ПІСЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗДІЙСНИЛА ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ПОЛІТ

Вчора Легендарний літак Ан225 "Мрія", найбільший в світі транспортник, виконав випробувальний політ після модернізації. На літаку було встановлено нову систему керування силовою установкою. Він може підняти у небо до 250 000 кг вантажу. – "Ніхто інший не перевезе більше".

Відео: https://bit.ly/2UlJhuk

 

25 березня 2020 року 

НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРОБОРОНПРОМУ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС НЕМАЄ

Сьогодні Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Це означає, що особливий режим роботи на підприємствах Укроборонпрому триватиме ще щонайменше місяць. Що ми будемо робити у зв’язку із цим? Продовжувати забезпечувати наших працівників засобами безпеки і транспорту, шукати можливість відправити всіх із групи ризику додому. 

Більше: bit.ly/3dn34RE

 

ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ПЕРЕДАВ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ТАНКІВ НА ПЕРЕДОВУ

ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передав для потреб Міністерства оборони України чергову партію з 6 одиниць танків Т-64. Частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину. Також на підприємстві почали виготовляти марлеві маски для потреб працівників ЛБТЗ, які продовжують виконувати роботи для державного оборонного замовлення.

Більше з фото: https://bit.ly/2JbSMWI

 

24 березня 2020 року

Закупівлі під час карантину – департамент закупівель Укроборонпрому ділиться досвідом того, як знизити ризики під час проведення тендерів та укладення нових контрактів.

Більше: https://bit.ly/2UfSqEP

 

23 березня 2020 року

Другий робочий тиждень в умовах національного карантину – на підприємствах УОП випадків захворювання на коронавірус – немає. Тиждень почали з обговорення найголовнішого: коли можна чекати на державне оборонне замовлення та виплати за вже виконані в рамках ДОЗ контракти; як забезпечити транспортом працівників київських підприємств оборонпрому; як залишити вдома і забезпечити всім необхідним працівників підприємств УОП віком 60+. Таких у нас загалом близько 25% або приблизно 17 000 людей. Близько 10 000 працівників цієї вікової категорії – уже на карантині, працюємо над тим, щоб вдома лишалися всі, кому вірус загрожує найбільше.

Водночас, підприємства Концерну продовжують працювати, виготовляти продукцію і для держави, і для замовників з-за кордону.

Більше: https://bit.ly/2WPXsK7

 

21 березня 2020 року

10 ДВИГУНІВ ЗІБРАЛИ НА МАЛИШЕВА В ЛЮТОМУ ЦЬОГО РОКУ

Це вдвічі більше, ніж у лютому 2019 року, і  найбільшв завантаженість виробничих потужностей заводу з виготовлення двигунів за останні декілька років. У березні підприємство планує випуск ще 10 танкових двигунів в рамках контрактних зобов’язань. На заводі запевняють, що карантин поки суттєво не впливає на виконання плану І кварталу 2020 року і відвантаження техніки замовнику відбувається без збоїв. 

Більше: https://bit.ly/2wy4xUK

 

ЧИ МОЖЛИВО ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА НА ЗАВОДІ БУРЕВІСНИК ЗАРАЗ – ПОЯСНЮЄ МУСТАФА НАЙЄМ

Заступник генерального директора Укроборонпрому з питань взаємодії з органами держвлади Мустафа Найєм розставляє крапки над "і" у спекуляціях щодо відновлення виробництва апаратів штучного дихання на київському заводі "Буревісник" і  детально пояснює, що необхідно зробити для виготовлення приладів.

Більше з фото заводу та приладу: https://bit.ly/2vIfvqm

 

УКРОБОРОНПРОМ ВІДКРИВАЄ КОНСТРУКТОРСЬКУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ АПАРАТІВ ШТУЧНОГО ДИХАННЯ "БУРЕВІСНИКА"

Державний концерн “Укроборонпром” відновив частково знищену конструкторську документацію апаратів штучної вентиляції легень БРІЗ-Т і готовий передати копії приватним виробникам, які можуть швидко налагодити виробництво приладів.

Більше з фото: https://bit.ly/3djz3lO 

 

20 березня 2020 року 

УКРОБОРОНПРОМ УДВІЧІ ЗМЕНШИВ КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ВИХОДЯТЬ НА РОБОТУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Перший робочий тиждень Концерну в умовах карантину – без надзвичайних ситуацій. 22 підприємства Укроборонпрому по всій країні працюють частково або в режимі простою. Орієнтовно 30 000 працівників із 68 000 вдалося залишити вдома або мінімізувати їх робочий час. Ті, хто ходять на роботу щоденно – мають особисті засоби захисту, для них вирішується питання транспорту і додаткових мір на робочому місці.

Концерн допомагає із закупівлями дефіцитних товарів підприємствам, які не встигли придбати маски та дезінфектори. На підприємствах працюють штаби швидкого реагування, де наші працівники можуть отримати необхідну інформацію про режим та умови роботи. 

Усе, що ми робили цей тиждень і будемо робити далі, спрямовано на те, щоб жодне з підприємств Укроборонпрому не стало осередком поширення вірусу в місті і продовжило забезпечувати армію необхідною технікою та озброєнням.

Більше: https://bit.ly/3biHhZM

 

ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ ВИГОТОВЛЯТИМЕ МЕДИЧНИЙ КИСЕНЬ

У відповідь на запит медичних установ міста Миколаїв у зв’язку із загрозами поширення коронавірусу,  державне підприємство "Зоря"-"Машпроект", що входить до складу ДК "Укроборонпром", поновило виробництво медичного кисню, призупинене на початку 2020 року через відсутність попиту. 

Підприємство має необхідне обладнання для виробництва кисню і багато років забезпечує власні потреби з технічного кисню для проведення зварювальних робіт. 

Більше: https://bit.ly/2J3cTq2

 

"АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА"  ДОСТАВЛЯТЬ НЕОБХІДНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В РАМКАХ SALIS 

Літак Ан-124-100 "Авіаліній Антонова”, авіатранспортного підрозділу ДП "Антонов", що входить до Укроборонпрому, виконає гуманітарну місію в рамках програми Strategic Airlift Interim Solution. Літак доставить 70 тонн невідкладного медичного обладнання з Китаю до Чеської Республіки.

Більше: https://bit.ly/2J4pKbC  

 

19 березня 2020 року 

ПІДПРИЄМСТВА КОНЦЕРНУ ОТРИМУЮТЬ МАСКИ ВІД "НОВАТОРА"

ДП"Новатор" регулярно відправляє в різні куточки України виготовлені медичні марлеві пов’язки в рамках ініціативи допомогти мінімізувати ризики захворювань серед співробітників підприємств Укроборонпрому.

Зокрема, свою першу партію марлевих пов’язок отримали на Харківському машинобудівному заводі "ФЕД". За прикладом Концерну, тут так само створено штаб із протидії інфекції та посилено санітарно-гігієнічні заходи

Більше: https://bit.ly/3diAwZu

 

18 березня 2020 року

17 ПІДПРИЄМСТВ УКРОБОРОНПРОМУ ПРАЦЮЮТЬ В РЕЖИМІ ПРОСТОЮ

Третій день роботи оборонки в режимі карантину. Випадків захворювання серед працівників – немає.

На 60 підприємствах Концерну вдалося скоротити кількість працюючих, які щодня виходять на роботу, на 15000. Переважна більшість співробітників перебувають у відпустках, значно менше (близько 2000) працюють дистанційно.

17 підприємств запровадили режим повного або часткового простою. Це означає, що підприємства продовжують функціонувати, але не виробляють продукції і не здійснюють ремонтів. 

Більше: https://bit.ly/2wiTAX0

 

СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ ВІДПРАВИВ ЗА КОРДОН ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ

В умовах особливого режиму роботи Концерну та карантину в Україні компанії-експортери продовжують працювати. "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", нещодавно відвантажила чергову партію оборонної продукції для іноземного замовника.

Через карантин, закриття кордонів та авіасполучення ускладнився процес передачі продукції замовнику, здійснення ремонтів на території замовника – за кордоном. Утім, поки невирішуваних ситуацій немає, адже коронавірус – світова криза, тому замовники чують та розуміють аргументи.

Більше: https://bit.ly/2QtqHOD

 

17 березня 2020 року 

АНТОНІВЦІ ПРАЦЮЮТЬ ТІЛЬКИ НАД НЕВІДКЛАДНИМИ ЗАМОВЛЕННЯМИ

Працівники ДП "АНТОНОВ", крім підрозділів, що виконують невідкладні роботи та забезпечують життєдіяльність підприємства, переводяться на дистанційну форму роботи на період з 18 березня до 3 квітня 2020 року.

 

ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ ПЛАНУЄ ВИГОТОВЛЯТИ ДЕЗІНФЕКТОРИ

Державне підприємство "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря-Машпроект", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", готується виробляти простий дезінфекційний розчин, який зараз в дефіциті в Україні. 

 

УКРОБОРОНПРОМ ПОСИЛЮЄ ЗАХОДИ ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ 

День другий роботи в умовах карантину – паніки на підприємствах – немає. Випадків захворювання серед працівників – немає!

Додаткові заходи Концерну з мінімізації впливу карантину на роботу підприємств:

 • Фінанси: рекомендовано заморозити виплати премій, збільшення зарплат; тимчасово призупинено найм нових працівників
 • Закупівлі: рекомендовано відмовитися від некритичних закупівель
 • Замовники: криза мине, а репутація та вчинки залишаться, тому на підприємствах концерну ретельно працюють з кожним клієнтом, чий контракт або замовлення можуть бути відтерміновані у зв’язку із карантином в Україні.
 • Люди: підприємства, не задіяні у виконанні ДОЗ, виключно в інтересах збереження здоров’я своїх працівників можуть повністю призупинити роботу до кінця карантину вже на цьому тижні. 

Більше: https://bit.ly/33sGLpb

 

НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРОБОРОНПРОМУ СТВОРЮЮТЬ КІМНАТИ КАРАНТИНУ

Що робити з працівником, у якого виявили ознаки коронавірусу? Відправити додому? До лікарні? На підприємствах Укроборонпрому вирішили створити спеціальні кімнати – безпечні приміщення, де працівник може почекати на приїзд швидкої. Там, де є медичні частини, обладнують всім необхідним окремі кабінети. 

 

 

ПІДПРИЄМСТВО "НОВАТОР" ЕКСТРЕННО ЗАПУСТИЛО ПОШИТТЯ МАРЛЕВИХ ПОВ’ЯЗОК

Державне підприємство "Новатор", яке розташоване у місті Хмельницький і входить до складу ДК "Укроборонпром", екстрено переорієнтувало виробництво та запустило пошиття медичних марлевих пов’язок для потреб самого підприємства та інших підприємств-учасників Укроборонпрому.

Також на підприємстві  готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3.  

 

 

БЕЗПЕКА ЛЮДЕЙ УКРОБОРОНПРОМУ

Люди – наша цінність. Не всі в оборонці можуть перейти на дистанційну роботу. Треба забезпечувати виробництво на підприємствах, виготовляти та ремонтувати техніку для армії, виконувати контракти. Ось так сьогодні працюють в Концерні та на підприємствах ті, хто вийшли на роботу: маски, рукавички, санітайзери, контроль температури…

 

16 березня 2020 року

В УКРОБОРОНПРОМІ СТВОРЕНО ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ COVID19

Минув перший день роботи Укроборонпрому в особливому режимі та в умовах національного карантину.

Випадків захворювання серед працівників – немає.

Підприємства, які виконують державне оборонне замовлення, докладають усіх зусиль для виконання своїх виробничих програм і забезпечення обороноздатності країни. Що ми зробили в Концерні та запровадили на підприємствах:

 • Оперативний штаб COVID19
 • Оперативні штаби на підприємствах Концерну
 • Hotline
 • Закрили їдальні
 • Усім вимірюємо температуру
 • Шиємо маски
 • Працівники групи ризику переводяться на дистанційну роботу
 • Максимальне обмеження доступу
 • Постійний інструктаж та регулярне інформування

Більше: https://bit.ly/2vAWru6 

 

12 березня 2020 року

УКРОБОРОНПРОМ ПЕРЕХОДИТЬ НА ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ

12 березня Державний концерн Укроборонпром запровадив на всіх підприємствах, що входять до складу концерну, особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку їх загрозою поширення коронавірусу в Україні:

 • дистанційна робота або за гнучким графіком, додаткові відпустки
 • матеріальна допомога працівникам у разі захворювання
 • алгоритм дій у разі виявлення вірусу у працівника, посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни
 • обов’язковий двотижневий карантин у разі контакту з хворим
 • суттєво обмеження закордонних відряджень
 • для проведення нарад – електронні засоби зв’язку  та онлайн-конференції

На підприємствах Концерну, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення, введено особливий режим та антикризові міри, що дозволять одночасно убезпечити працівників та зберегти темпи промислового виробництва і виконання контрактів. 

Наразі підприємства концерну працюють за графіком, в повному обсязі виконують заплановані виробничі показники.

Документ

 

10 березня 2020 року

В УКРОБОРОНПРОМІ РОЗРОБИЛИ ПЛАН ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНЦЕРНУ

Генеральний дтректор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус запроваджує в Концерні та на підприємствах план заходів по профілактиці та реагуванню у випадках захворювання працівників коронавірусом 2019-nCoV:

 • інструктаж працівників 
 • додаткова санітарно-гігієнічна обробка місць загального користування
 • забезпечення дезінфікуючими засобами
 • обмеження відряджень за кордон
 • у разі захворювання – матеріальна допомогу працівнику 

 

Документ: