"Укроборонпром" розпочав новий етап свого реформування – міжнародний аудит

В Державному концерні "Укроборонпром" відбулось засідання спеціально створеного тендерного комітету, до складу якого увійшов фахівець Незалежного антикорупційного комітету оборони Transparency International-Ukraine, який здійснюватиме відбір  компанії за процедурою "конкурентного діалогу". Таким чином в Концерні розпочалась процедура проведення міжнародного аудиту.

"Ми розпочали черговий етап реформування "Укроборонпрому". Виконання такого масштабного процесу, як міжнародний аудит та трансформація підприємств Концерну в  акціонерні товариства триватиме біля 2 років", – зазначило керівництво Концерну на прес-конференції присвяченій стану свого реформування та подальших планів Концерну.

 В "Укроборонпромі" додали, що в фіналі цього процесу ми очікуємо отримати реструктуризовані активи, які будуть сформовані в декілька акціонерних холдингових компаній, кожна з яких спеціалізуватиметься на певному секторі оборонної промисловості та матимуть можливість виходу на фондовий ринок.

Слід зазначити, що нині ОПК потребує створення організаційно-правових умов для проведення корпоратизації державних підприємств в цьому секторі економіки держави. "Укроборонпром" вже звернувся з цим до комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України повідомивши про початок міжнародного аудиту Концерну.