AERO-GSE Sp. z o.o. Sp.K.

Код ЄДРПОУ
0000677120
Контактні дані
Marek Kowalski заступник директора
+48 726 726 747
sale@aero-gse.com
Підстави для скарги
дискримінація учасників
Підприємство концерн
ДП АНТОНОВ
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-02-15-001485-b
Предмет закупівлі
ДК 021:2015 Код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Машина для де/анти айсингу)
Короткий зміст скарги
Наше підприємство бажає прийняти участь у закупівлі Машина для де/анти айсингу, що оголошена ДП «Антонов». Ретельно вивчивши конкурсну документацію ми зрозуміли, що технічна специфікація виписана замовником під конкретну марку та модель товару, а саме «ElephantBetaFlex-liner» виробництва Vestergaard Company A/S (Skullebjerg 31,4000 Roskilde,Denmark). Зазначена модель машини для де/анти айсингу має низку технічних особливостей, які не використовуються іншими виробниками аналогічного обладнання і відповідно інші учасники не мають змоги запропонувати аналогічних за функціональним призначенням та функціями товар, що унеможливлює проведення прозорої процедури закупівлі на конкурентних умовах. Вважаємо що таким чином порушуються наші права як учасника закупівлі.
Вимога
просимо розглянути цю скаргу, та зобов’язати замовника внести зміни в конкурснку документацію: 1) в Додаток № 2 до конкурсної документації в розділ Специфікація додати слова: «товар має бути новим, 2021 року випуску»; 2) в КОНКУРСНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ в п. 5.4. та в Додаток №3 до конкурсної документації ПРОЄКТ ДОГОВОРУ про закупівлю замовником в п.5.1. слова «не більше 90 календарних днів» замінити на «не більше 180 календарних днів».; 3) в Додаток № 2 до конкурсної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ «Основні характеристики» слова «- телескоп дозволяє віддаляти форсунку на відстань від 5 до 12 м від кабіни оператора (в горизонтальній площині), (відступлення від зазначених показників не допускається); - вертикальна досяжність форсунки не менше 21 м від поверхні землі, (в тендерній пропозиції (технічній частині) вказати конкретний показник)» - видалити та замінити на слова «висота форсунки не нижче 18м від рівня землі, робоча висота обробки не менше 21м від землі»; 4) в Додаток № 2 до конкурсної документації в розділі Специфікація слова «- одне невелике відділення ємністю не більше ніж 500 літрів (в конкурсній пропозиції (технічній частині) вказати конкретний показник), яке можна нагріти в першу чергу та дуже швидко, - друге більше, відділення, яке автоматично нагрівається, при нагріванні першого відділення, що дозволить швидко отримувати гарячу воду після повторного наповнення бака» видалити та замінити на слова вода в баку нагрівається від температури +5С° до +80С° за 15 хвилин». 5) в Додаток № 2 до конкурсної документації в розділі Специфікація викласти в редакції «шасі – Європейського або північно американського виробника (4х2 або 6х2);- норми токсичності вихлопу двигуна не гірше ЕВРО 6 чи ЄВРО 5»; 6) в Додаток №5 до конкурсної документації включи додатковий абзац наступного тексту: «Для учасників-нерезидентів форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам ICC Uniform Rules for Demand Guarantees Including Model Forms 2010 revision Implementation Date July 1, 2010 ICC Publication N° 758. Вимога, щодо належності банку-гаранта до переліку надійних вітчизняних банківських установ не застосовується».
Рішення:
Концерном розглянуто скрагу AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K щодо дискримінаційних вимог конкурсної документації ДП «Антонов» у закупівлі машин для де/анти айсингу (UA-2021-02-15001485-b), очікуваною вартістю 62 085 850,00 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K задоволено частково.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 17.03.2021 №13 додається.