Фізична особа-підприємець Сушин Сергій Володимирвич

Код ЄДРПОУ
2673605570
Контактні дані
Фізична особа-підприємець Сушин Сергій Володимирвич
068 88 98 476
rados-2009@ukr.net
Підстави для скарги
Незгода з рішенням про визнання переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»
Підприємство концерн
ДП Завод 410 ЦА
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-03-04-002855-c
Предмет закупівлі
пів маска без фільтрів ЗМ 6200, фільтр ЗМ А1 6051, фільтр ЗМ Р2 5925, серветка липка ЗМ 07910, серветка SANTARA, утримувач фільтрів ЗМ 501 ДК 021:2015 Код 18130000-9 (спеціальний робочий одяг).
Короткий зміст скарги
01.04.2021 року оприлюднено рішення про визначення переможця (далі - рішення), у якому прийнято рішення визначення переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Із зазначеним рішенням не погоджуємося у повному обсязі та вважаємо, що воно підлягає скасуванню з огляду на наступне.
Згідно додатку 2 до конкурсної документації Учасник повинен надати довідку у довільній формі з інформацією про виконання за 2018-2020 роки аналогічних договорів (не менше 2-хдоговорів) із зазначенням:
- найменування контрагента,
- предмету договору,
- контактних осіб замовників (прізвище та контактний телефон);
- стан виконання договору (виконаний/частково виконаний договір);
- обсягу закупівлі (кількість, об’єм тощо) або суми договору.
Додатково надаються лист(и)-відгук(и) принаймні від 2-х контрагентів зазначених у довідці вище, щодо позитивного досвіду виконання аналогічного договору або копії актів виконаних робіт/видаткових накладних за аналогічними договорами (не менше 2-х).
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" не виконала вимоги додатку 2, а саме:
- не надано довідку довільної форми з інформацією про виконання за 2018-2020 роки аналогічних договорів (не менше 2-хдоговорів)
- додатково не надано листи-відгуки або копії актів виконаних робіт
Згідно додатку 1 до конкурсної документації п. 4 Учасник повинен надати
Документ, що підтверджує повноваження особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису конкурсної документації:
виписка з протоколу засновників та/або наказ про призначення та/або довіреністю та/або дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи Учасника на підписання документів.
Дійсно, згідно до умов конкурсної документації передбачено, що у разі виявлення недоліків у документах учасника або відсутності будь-якого із документів, Замовник у будь-який доступний спосіб направляє учаснику вимогу про усунення встановлених невідповідностей. Учасник протягом 24 годин після надходження вимоги до нього, має можливість усунути усі встановлені невідповідності Конкурсній документації шляхом завантаження їх у Систему.
01.04.2021 року об 11:58 год. ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» здійснило до завантаження документів, а саме: 1) видаткова накладна №РН-0000126, 2) сторінку документа, яка містить печатку ДП «Миколаївський бронетанковий завод» та печатку виготовлену за допомогою фотошопу ТОВ «ТПК «ІНПРОМТЕХ», 3) довідку, яка містить інформацію про договори, 4) відгук ТОВ «МРІЯ СЕРВІС», який не містить підпис уповноваженої особи, 5) видаткова накладна №РН-0000135, 6) сторінку документа, яка містить печатку ТОВ «МРІЯ СЕРВІС» та печатку ТОВ «ТПК «ІНПРОМТЕХ», 7) специфікацію до договору поставки, 8) наказ, 9) протокол, 10) специфікацію, яка містить печатку ДП «Миколаївський бронетанковий завод» та печатку виготовлену за допомогою фотошопу ТОВ «ТПК «ІНПРОМТЕХ».
Отже, навіть після надання часу на усунення недоліків, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" не виконала вимоги додатку 2, а саме: не надано листи-відгуки та копії актів виконаних робіт, а інші документи містять ознаки підроблення. Довідка про аналогічні договори не містить відомостей контактних осіб замовників (прізвище та контактний телефон), а тому не відповідає вимогам конкурсної документації
Відповідно до умов конкурсної документації, організатор має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої Учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у п.7 конкурсної документації, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури Відбору, Замовник відхиляє тендерну пропозицію такого Учасника.
Проте, ДП «ЗАВОД 410 ЦА» проігнорувала усю зазначену інформацію та визнало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" переможцем.
Вимога
Отже, з урахуванням вищевикладеного, прошу:Скасувати рішення відповідальної особи №340 від 31.03.2021 року, яке було опубліковано 01.04.2021, про визначення переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ».Зобов’язати Замовника розглянути пропозиції ФОП Сушина С.В.