ФОП Базюк Володимир Васильович

Код ЄДРПОУ
2901600332
Контактні дані
Базюк Володимир Васильович
+380500516823
baziuk79@ukr.net
Підстави для скарги
Дискваліфікація пропозиції
Підприємство концерн
ДП Виробниче об'єднання Карпати
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2020-11-23-001645-a
Предмет закупівлі
Послуги
Короткий зміст скарги
Згідно конкурсної документації я подав всі документи, які вимагав Замовник. Виграв під час проведення аукціону, але мою пропозицію було відхилено через надумані причини, які не вимагалися конкурсною документацією Замовника. Крім того, Замовника не цікавить зниження ціни і якість послуг, а шукаються будь-які причини для відмови, щоб ЗАВЕСТИ СВОГО ПЕРЕВІЗНИКА − Гаврилюка Миколу (ТзОВ "ТРАНС-ЛАЙН ІФ").
Свої висновки робимо з того, що:
1) У вимогах до конкурсу (Додаток 3) прописуються вимоги, які стосуються саме даного Перевізника (наприклад, … матеріально-технічна база, розташована на відстані не більше, ніж 8 км від підприємства-замовника),оскільки саме на такій відстані від підприємства знаходиться база Гаврилюка Миколи;
2) Підтвердженням стажу роботи на регулярних спеціальних перевезеннях Замовник вимагає Паспорти маршрутів, які в принципі не можуть бути підтвердженням виконання аналогічних договорів. (Якщо підписаний трьома сторонами Паспорт маршруту надали, то замовник вказує, що він неправильно оформлений згідно вимог чинного законодавства. Хіба можна змінювати Паспорт, якщо Договір ВИКОНАНО????).
3) Вимагалося підтвердження наявності обороту підприємства за 2019 рік на суму не менше: 70% від вартості поданої пропозиції (нами оскаржувалася дана вимога в УКРОБОРОНПРОМІ)
4)
Надсилаємо Вам лист, який надіслав Замовник, щоб усунути встановлені невідповідності у моїй пропозиції, на який дали чіткі відповіді.
Минулого року брав участь у подібній закупівлі даного ЗАМОВНИКА, але попри кращу ціну, мене також було дискваліфіковано.
То ставимо питання: пропозиція стосується якості ПЕРЕВЕЗЕНЬ і здешевлення ПРОПОЗИЦІЇ, що вигідно для держави? Чи все тут Prozorro?
Вимога
Переглянути дискваліфікацію
Рішення:
Концерном розглянуто скаргу ФОП Базюк В.В. щодо неправомірного відхилення конкурсної пропозиції скаржника ДП «ВО «Карпати» у закупівлі послуг з регулярних спеціальних перевезень (UA-2020-11-23-001645-a), очікуваною вартістю 2 142 415,68 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ФОП Базюк В.В. відхилено.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 13.01.2021 №2 додається.