"Сіті Мега Трейд" ТОВ

Код ЄДРПОУ
37515781
Контактні дані
Цибань Ігор Володимирович, директор
+380637671145
citymtrade@gmail.com
Підстави для скарги
Дискваліфікація по закупівлі UA-2020-11-16-002592-a
Підприємство концерн
ДП Завод 410 ЦА
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2020-11-16-002592-a
Предмет закупівлі
Гайки, шайба та заклепки для літаків Ан-24, 32
Короткий зміст скарги
Відповідно до умов Конкурсної документації, пунктом 8 «Відхилення конкурсних пропозицій» визначено наступне:
«Замовник може прийняти рішення про відхилення конкурсної пропозиції учасника Учасника, якщо … Учасник Конкурсу не виконав/неналежно виконав свої зобов’язання за раніше укладеним Договором із будь-яким Замовником, що протягом двох років з моменту невиконання/неналежного виконання такого зобов’язання мало принаймні один з наступних наслідків:
• направлення Замовником Учаснику обґрунтованої претензії щодо якості та/або кількості ТРП, яка безпідставно не була задоволена Учасником;
• дострокове розірвання Договору (відмова Замовника від Договору);
• застосування до Учасника штрафних санкцій через порушення зобов’язання та/або відшкодування збитків, завданих таким порушенням.
Учасник, що перебуває в зазначених обставинах, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі в Закупівлі. Для цього Учасник може довести, що він усунув або зобов’язався усунути відповідні наслідки, або відновив становище, яке існувало до порушення (шляхом відшкодування завданих збитків тощо). Якщо Відповідальна особа/Конкурсний комітет вважає таке підтвердження достатнім, Учаснику не може бути відмовлено в участі в Закупівлі;»
Звертаємо Вашу увагу, що ДП «Завод 410ЦА» Рішенням «Про відхилення першого по ціні учасника» №164 від 01.12.2020р. неправомірно дискваліфікував ТОВ «Сіті Мега Трейд», обґрунтовуючи свою позицію «невиконанням зобов’язань за раніше укладеним Договором купівлі-продажу (поставки) № УМТЗ-20-88/8 від 16.10.2020р.»
Відхилення пропозиції ТОВ «Сіті Мега Трейд», на нашу думку, пов’язане зі скрутним фінансовим становищем підприємства і небажанням заплатити грошові кошти за продукцію, яка була поставлена нами у 2018-2019рр.
Хочу зауважити, що жодна з наведених підстав для дискваліфікації не мала місце. ДП «Завод 410 ЦА» не направляв претензій на нашу адресу щодо якості або кількості ТРП, які б не були задоволені, дострокових розірвань договорів не було, штрафні санкції до нас не застосовувались. Таким чином, жодний з можливих наслідків не мав місце, і відхилення нашої пропозиції є безпідставним. Окрім того, єдиним критерієм оцінки згідно п.7 Конкурсної документації є ціна. ТОВ «Сіті Мега Трейд» у тендері надано кращу ціну, в той час як конкурент навіть не знижував свою початкову ставку.
Щодо виконання договору № УМТЗ-20-88/8 від 16.10.2020р. повідомляємо наступне. Дебіторська заборгованість ДП «Завод 410ЦА» перед ТОВ «Сіті Мега Трейд» станом на 01.12.2020 року складає 88 416,66 грн. (вісімдесят вісім тисяч чотириста шістнадцять грн. 66 коп.) за раніше поставлені товари. Продукція по договору, про який йде мова, знаходиться у нас, та підготовлена до постачання, про що я неодноразово повідомляв працівників УМТЗ заводу.
Нами неодноразово було повідомлено представникам Заводу про те, що поставку буде здійснено одразу після закриття боргів на нашу користь. ТОВ «Сіті Мега Трейд» не позивається до ДП «Завод 410ЦА» у судовому порядку, оскільки ставиться з повагою та розумінням, спираючись на усні обіцянки оплати боргів та гарантійний лист без номеру від 06 жовтня 2020р. (копія додається). В той же день нами було відвантажено продукцію по трьом видатковим накладним (див. табл. 1)
Зважаючи на зазначене вище, ми впевнені в тому, що дискваліфікація ТОВ «Сіті Мега Трейд» є правдивою і безпідставною.
Спрощена/Допорогова закупівля повинна здійснюватися в рамках діючого наказу ДК «Укроборонпром» від 29.11.2019 № 333. Проте ДП «Завод 410» грубо порушує засади забезпечення прозорості та обґрунтованості здійснення операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей. Відбувається відкрите нехтування єдиними правилами організації закупівельної діяльності, які було запроваджено ДК «Укроборонпром» з метою зниження вартості ТРП, що закуповуються Замовниками, при гарантуванні належної якості, покращення умов поставки та оплати, забезпечення прозорості закупівельної діяльності, зниження корупційних ризиків, сприяння підвищенню конкуренції та ефективності використання коштів Замовників.
Просимо Вас звернути увагу, провести перевірку, вжити заходів, скасувати безпідставне рішення про дискваліфікацію та повідомити про результати з метою вирішення ситуації, що склалася та недопущення повторення у майбутньому.

З повагою, директор ТОВ «Сіті Мега Трейд»
Цибань І.В.
Вимога
Скасувати Рішення «Про відхилення першого по ціні учасника» №164 від 01.12.2020р. Завода 410 ЦА
Рішення:
Скаржник відкликав скаргу.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ТОВ "Сіті Мега Трейд" залишено без розгляду.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 16.12.2020 №47 додається.