ТОВ "Інвестиційне рішення"

Код ЄДРПОУ
38705778
Контактні дані
Мошинський Ростислав Володимирович
+380675026343
ivest.export@gmail.com
Підстави для скарги
Оскарження дії замовника щодо визнання переможця
Підприємство концерн
ДП Київський бронетанковий завод
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-02-25-008106-a
Предмет закупівлі
Підігрівач ПЖД-30 та його частини
Короткий зміст скарги
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у системі повідомлення про намір укласти договір з учасником ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОЖИДАЄВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ (Код згідно з ЄДРПОУ 2180016934).
Детально ознайомившись з тендерною пропозицією останнього, зазначаємо, що в її складі відсутня інформація щодо повного переліку документів у складі пропозиції, а саме, відсутня цінова пропозиція, що суперечить п.3 Додатку №1, Додатку № 5 Конкурсної документації, а також відсутня інформація про виробника товару, який є предметом закупівлі, а саме, частини транспортних засобів військового призначення.
Крім того, у складі конкурсної документації учасника ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОЖИДАЄВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ представлені довідки про те, що особа, яка підписала тендерну документацію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку, та довідка про те, що в учасника відсутня заборгованість із сплати податків, зборів, платежів контроль за якими покладено на органи ДФС, термін дійсності яких закінчився іще у 2020 році, що суперечить ч. 3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до протоколу №209/03/2021 від 15.03.2021 розгляду конкурсних пропозицій з відбору постачальнику для підприємства, визнання переможцем ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОЖИДАЄВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ відбулось, в тому числі, на підставі висновку служби внутрішньої безпеки ДП "Київський бронетанковий завод" щодо надійності співробітництва з потенційним переможцем конкурсу. Однак, в Єдиному державному реєстрі судових рішень та на сайті Судової влади України в розділі "Справи"- "Стан розгляду справ" та "Список автоматично розподілених справ" присутня інформація про надходження 11.03.2021 року до Господарського суду Львівської області позовної заяви від Військової частини А-0284 до ФОП Пожидаєва Олександра Анатолійовича про стягнення збитків. Номер справи 914/608/21. Наявність господарського спору між потенційним переможцем спору та військової частиною, не може свідчити про його надійність., що також суперечить п. 1 Додатку 2 Конкурсної документації.
Пунктом 1 ч.13. ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що Замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Крім того, п. 8 Конкурсної документації визначено перелік підстав для відхилення конкурсних пропозицій, в тому числі, в разі, якщо потенційний переможець не надав документів, що вимагались Конкурсною документацією.
Таким чином, Замовник зобов'язаний був дискваліфікувати учасника ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОЖИДАЄВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ і приступити до розгляду пропозиції наступного.
Вимога
1. Зобов’язати Замовника скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОЖИДАЄВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ . 2. Під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках закону. 3. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки.
Рішення:
Концерном розглянуто скаргу ТОВ «Інвестиційне рішення» щодо неправомірного визначення переможця ДП «Київський бронетанковий завод» у закупівлі підігрівача ПЖД-30 та його частин (UA-2021-02-25-008106-a), очікувана вартість 620 000,00 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ТОВ «Інвестиційне рішення» відхилено.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 23.03.2021 №14 додається.