ТОВ "ІСКРОСТАН ІНЖИНІРИНГ"

Код ЄДРПОУ
43386317
Контактні дані
Директор
0952108377
iskrostan@gmail.com
Підстави для скарги
Рішення про акцепт пропозиції учасника, який не надав документи кваліфікаціних критеріїв
Підприємство концерн
ДП Завод Генератор
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-01-30-000736-a
Предмет закупівлі
Код 14741000-7 Молібден (Електрод –дріт молібденовий)
Короткий зміст скарги
Просимо допомогти у вирішенні ситуації.
У закупівлі, де наше підприємство приймало участь, було акцептовано учасника, який не надав документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, що вимагалося роздіом 4 конкурсної документації.
Повідомляємо, що наданий лист відгук від контрагента та довідка не можуть бути підтвердженням кваліфікаційного критерію. Документальним підтвердженням факту виконання аналогічного договору може бути лише видаткова (товарна чи транспортна) накладна разом із копією договору. Підтвердженням цього свідчить рішення Верховного суда в постанові від 09.08.2018 у справі №913/159/17. На виконання абзацу першого розділу 8 тендерної документації просимо відхилити пропозицію учасника, якого було визнано переможцем, у зв'язку із невідповідностю вимогам тендерної документації.
Також повідомляємо, що предметом закупівлі є електро-дріт молібденовий, який використовується в якості інструменту на електроерозійному дротово-вирізному верстаті. Цей дірт є високопроцезійним виробом, та виробляється на спеціальних заводах, яких в Україні не існує. Весь дріт для електроерозійних верстатів на ринку є імпортним.
Підриємство-учасник, пропозицію якого було акцептовано позіонує себе як виробник такого дроту. Але їх підприємство виробляє лише припої, про що свідчать надані ними документи та сайт компанії. Безумовно, припой не може бути високопрецізіним інструментом та ще й з молібдену.
Ціна, яку запропонував учасник є аномально низькою.
На нашу вимогу на майданчику "Прозорро" замовником було надано відповідь, що тендерною документацією не вимагалося документального підтвердження та єдиним критерієм є ціна.
З ціллю запобігання придбанню неякісної продукції просимо відхилити пропозицію учасника та розглянути інші пропозиції та документи інших учасників.
Вимога
Просимо відхилити пропозицію учасника та розглянути інші пропозиції та надані кваліфікаційні документи
Рішення:
Концерном розглянуто скаргу скарги ТОВ «Іскростан Інжиніринг» щодо неправомірного визначення переможця ДП «Завод «Генератор» у закупівлі дроту молібденового (UA-2021-01-30-000736-a), очікуваною вартістю 38 500,00 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ТОВ "Іскростан Інжинірінг" відхилено.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 26.02.2021 №10 додається.