ТОВ "КВІРІН"

Код ЄДРПОУ
23501650
Контактні дані
Генеральний директор Максимов Володимир Миколайович
+38067 551 55 90
viktorkv@kvirin.ua
Підстави для скарги
Не достовірна інформація в тендерній документації
Підприємство концерн
ДП Електричні системи
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-02-24-008446-b
Предмет закупівлі
Роботи по монтажу системи водяного пожежогасіння складських приміщень
Короткий зміст скарги
1. Довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
- Внесена неправдива інформація щодо працівників, а саме Електромонтер ОПС 5-го розряду Барабашов Михайло Вікторович звільнений з ТОВ «Флоріан-Т».
2. Наявність кваліфікаційних посвідчень та посвідчень з питань охорони праці.
- Електромонтер ОПС Гром Анатолій Миколайович в посвідченні про право виконання робіт з підвищеною небезпекою зазначений за місцем роботи в СПД Савицька Л.В., в посвідченні надалі внесені неправдиві дані ТОВ «Флоріан-Т» про проходження навчання та перевірку знань.
- Електрогазозварник Новинюк Віктор Володимирович не має посвідчення встановленого зразку яке видається організаціями чи навчально- виробничими закладами що підтверджують відповідну кваліфікацію електрогазозварника. В Посвідченні № 73 видане ТОВ «Флоріан-Т» відсутня інформація про результати чергової перевірки з питань охорони праці.
- В загальному більшість копій посвідчень наданих ТОВ «Флоріан-Т» схожі на сфальсифіковані та з неправомірно внесеними даними.
3. Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
- Обладнання для виконання робіт з улаштування системи автоматичного водяного пожежогасіння взагалі відсутнє. (Зварювальний апарат, сантехнічне обладнання, обладнання для гідравлічного та пневматичного випробування, компресора, тури чи інших підйомних механізмів).
4. Відповідно до вимог тендерної закупівлі відсутній кваліфікаційний сертифікат відповідності виконавця окремих видів робіт(послуг) пов’язаних із створенням об’єктів архітектури(послуг з проектування та монтажу об’єктів у частині дотримання вимог пожежної безпеки)
Вимога
Відхилити пропозицію ТОВ «Флоріан-Т», як кандидата, що подав завідомо не правдиву інформацію.
Рішення:
Звернення враховано як інформаційне повідомлення, так як рішення щодо визначення переможця у конкурсі не прийнято. Звернення направлено на ДП "Електричні системи" для ознайомлення та врахування при визначені переможця торгів.