ТОВ "МЕТМАШ-СЕРВІС"

Код ЄДРПОУ
42678541
Контактні дані
Директор
0952108377
metmachservice@gmail.com
Підстави для скарги
Внесли дискримінаційні вимоги в тердерну документацію
Підприємство концерн
ДП Львівський бронетанковий завод
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-03-05-001599-c
Предмет закупівлі
Автоматичний стрічкопильний верстат для різки металу колонного типу
Короткий зміст скарги
Доброго дня!
Просимо допомогти у вирішенні ситуації, що виникла.
Замовником було внесено зміни до тендреної документації, які значно обмежують конкуренцію. (Додаток 1 пункт 6). А саме – додана вимога яка не допускає до постачання обладнання виробництва КНР. Хочемо зазначити, що КНР – це світовий лідер верстатобудування, а особливо стрічкопильних верстатів.
Просимо надати інформацію, на підставі якого чинного нормативного документу такі вимоги можуть бути надані? Зазначаємо, що інші підприємства-учасники конценру допускають та купують обладнання виробництва КНР. Тому важаємо, що немає жодних нормативних та законодавчих підстав надавати такі вимоги.
Також повідолмяємо, що підстави для такої вимоги у Замовника виникли лише після того, як було задано питання (уточнення) , щодо технічніх характеристик. Це може свідчити про навмисне перешкодження для участі інших учасників ринку, так як первинна тендерна документація не містила таких дискримінаційних вимог.
Просимо Вас внести зміни до тендерної документації та видалити обмеження щодо постачання обладнання виробництва КНР, а також, вжити всіх заходів щодо не перешкодження Замовником участі інших учасників ринку.
Вимога
Просимо внести зміни у документацію та усунути дискримінаційні вимоги, що раптово виникли
Рішення:
Замовником прийнято рішення внести зміни до конкурсної документації та видалити оскаржувану вимогу. 17.03.2021 ДП "Львівський бронетанковий завод" оновлено конкурсну документацію.