ТОВ МЛ КОМПАНІ

Код ЄДРПОУ
35005133
Контактні дані
Якименко С.В.
0982224345
info@ml-company.com.ua
Підстави для скарги
Неправомірне обрання переможця
Підприємство концерн
ДК Укроборонпром
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-01-21-001887-a
Предмет закупівлі
Джерело безперебійного живлення АРС (артикул SRT3000RMXLI-NC)
Короткий зміст скарги
Згідно вимог закупівлі, предметом закупівлі є ДБЖ у промисловому виконанні (SRT3000RMXLI-NC) європейського виробника АРС. У період уточнень Замовник погодив можливу письмову заміну на аналоги, які повинні бути не гірші за параметрами, якістю та "брендовим" рівнем, ніж ті, що вказані у тендерній документації. Всупереч своїх вимог Замовник обрав переможцем учасника, який запропонував продукцію китайського виробництва, яка значно гірша за брендовим рівнем та технічними параметрами-деякі функції та додаткове обладнання (як-то датчик температури) відсутні (порівняльна таблиця додається). Оскільки учасник, що неправомірно визнаний переможцем, запропонував товар, який не відповідає умовам закупівлі, така пропозиція повинна бути дискваліфікована з причини невідповідності умовам конкурсної документації (п.10)
Вимога
Учасники, які запропонували товар з технічними характеристиками, що не відповідають технічним вимогам до предмету закупівлі, повинні бути дискваліфіковані.
Рішення:
Відповідно до абзацу 1 п. 6.10 Положення про Колегію ДК "Укроборонпром" з розгляду скарг у сфері закупівель підприємств Концерну, затвердженого Наказом від 27.01.2021 №18 зі змінами "Скарга може бути поданою Учасником не пізніше трьох робочих днів з моменту оприлюднення оскаржуваного рішення Замовника, вчинення чи невчинення відповідної дії Замовником".
Скаргу подано з порушенням терміну оскарження, а саме рішення щодо визначення переможця прийнято 04.02.2021, скаргу подано 12.02.2021.
Також, у системі "Prozorro" опубліковано договір з переможцем торгів. Враховуючи це, внесення будь-яких змін є неможливим у звязку з особливостями функціонування системи "Prozorro".