ТОВ Пром-Ойл Україна

Код ЄДРПОУ
38877996
Контактні дані
Кульбака Андрій Валентинович, директор
+380503434106
kulbaka@promoil.in.ua
Підстави для скарги
На рішення Замовника щодо визначення переможця закупівлі
Підприємство концерн
КП Науково-виробничий комплекс Іскра
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-03-01-002783-a
Предмет закупівлі
Плоско- шліфувальний верстат (200-450)
Короткий зміст скарги
За результатами тендеру №9902342 була обрана переможцем компанія СП «СТАН-КОМПЛЕКТ». Нами була подана Вимога на перегляд рішення тендерного комітету у зв'язку з тим, що у пропозиції «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» була вказана комплектація верстата, яка не відповідає ТД, а саме:
в розділі «Вимоги до наявності опцій та оснащення» в пункті 1 зазначено:
Система ПЦІ або NC (російськомовний інтерфейс) на осях Z,Y (дискретність ≤0,001 мм)
- автоматичний контроль подачі;
- цикли шліфування: шліфування поверхонь з подачею в початковій точці, шліфування канавок з подачею в початковій точці, шліфування канавок з подачею в початковій та кінцевій точках;
- індивідуальна подача шліфувального круга в залежності від заготовки;
- груба и тонка подачі.

Просимо звернути увагу на такі рядки:
- автоматичний контроль подачі;
- цикли шліфування: шліфування поверхонь з подачею в початковій точці, шліфування канавок з подачею в початковій точці, шліфування канавок з подачею в початковій та кінцевій точках;

Циклами шліфування (у розумінні системи управління) називають такий набор команд, який забезпечує повністю автоматизовану роботу верстата від початку циклу до повернення шліфувального кругу у початкову позицію з виконанням необхідної роботи.
В даному випадку можна задати необхідну початкову і кінцеву точку і подачу для шліфування поверхонь. Однак для шліфування канавок вертикальне врізання можна здійснювати лише в ручному режимі, що не може бути назване автоматичним циклом шліфування, оскільки потребує декілька втручань у процес (ручне подавання вниз після заданої кількості проходів стола).
Нами було поставлено кілька подібних верстатів на інші підприємства, включаючи ДП Ізюмський Приладобудівний Завод, який входить до складу концерну Укроборонпром. Стверджуємо, що для здійснення автоматичного контролю подачі по вертикалі та програмування шліфування канавок необхідна опція AD5, що було враховано нами та іншими учасниками аукціону. Це призвело до подорожчання більшості пропозицій поданих у цьому тендері в порівнянні з пропозицією «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ».
На нашу Вимогу про скасування рішення щодо вибору переможця і повторної перевірки пропозиції нам було відмовлено, попри те, що в поясненнях від «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» немає підтвердження відповідності КД. Вимогу і Відповідь додаємо.

На підтвердження обґрунтованості наших вимог ми подали частину інструкції від виробника, де чітко вказано, що для автоматичної вертикальної подачі (що необхідно для роботи циклів шліфування канавок) необхідний модуль AD5. В інтернеті, на сайтах компаній які теж пропонують верстати цієї та аналогічних моделей, чітко вказано, що автоматична вертикальна подача є опцією AD5.
Наводимо приклади:
http://nikas.com.ua/stanki/grind/SADDLEAH.htm, http://www.kaast.ru/catalog/17/458, https://protechnolog.ru/upload/iblock/eb0/eb0291ac46dd9948768583c2af304144.pdf, https://deg.ru/catalog/id1677,
Вимога
Скасувати дискримінаційне рішення щодо вибору переможцем в закупівлі №9902342 компанію «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ». Повторно розглянути всі пропозиції чесно і без будь-якої упередженості обрати переможця.
Рішення:
Концерном розглянуто скаргу ТОВ «Пром-Ойл Україна» щодо неправомірного визначення переможця торгів КП «НВК «Іскра» у закупівлі плоско-шліфувального верстату (UA-2021-03-01-002783-a), очікуваною вартістю 2 351 000,00 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ТОВ "Пром-Ойл Україна" відхилено.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 14.04.2021 №17 додається.