ТОВ "СЕМІСВІТ"

Код ЄДРПОУ
35032282
Контактні дані
Шостак Іван Іванович
+380445862580
info@semisvit.com.ua
Підстави для скарги
Порушення процедури відхилення пропозиції
Підприємство концерн
ДП Запорізьке машинобудівне КБ Прогрес імені академіка О.Г.Івченка
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-03-15-005287-c
Предмет закупівлі
З’єднувач 983-6К, 983-OS згідно специфікації (36 шт)
Короткий зміст скарги
Пункт 9 Конкурсної документації (КД) передбачає, що у разі виявлення недоліків у документах учасника або відсутності будь-якого із документів, крім Конкурсно-цінової пропозиції, Замовник у будь-який доступний спосіб направляє учаснику вимогу про усунення встановлених невідповідностей, що дає право Учаснику протягом 24 годин після надходження вимоги до нього, усунути усі встановлені невідповідності Конкурсній документації шляхом завантаження їх у Систему. Аналогічний обов'язок замовника випливає зі змісту підпункту 1 пункту 8 КД. Таким чином (за обставин, що мали місце) замовник міг вчинити дію "Відхилення конкурсної пропозиції" лише у випадку, коли Учасник не виправив виявлені Замовником після розкриття конкурсних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй пропозиції, протягом 24 годин з моменту повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Виходячи із викладеного, прошу скасувати рішення замовника про відхилення конкурсної пропозиції учасника ТОВ "Семісвіт", та зобов'язати замовника поновити права учасника шляхом надсилання учаснику (на адресу електронної пошти учасника) будь-яким зручним способом повідомлення з вимогою про усунення виявлених недоліків упродовж 24 годин.
Вимога
скасувати рішення замовника про відхилення конкурсної пропозиції учасника ТОВ "Семісвіт", та зобов'язати замовника поновити права учасника шляхом надсилання учаснику (на адресу електронної пошти учасника) будь-яким зручним способом повідомлення з вимогою про усунення виявлених недоліків упродовж 24 годин.
Рішення:
При розгляді скарги ДП "ЗМКБ "Прогрес" ім. академіка О.Г. Івченка" (далі - Підприємство) прийнято рішення щодо відміни торгів у закупівлі UA-2021-03-15-005287-c, за лотом 2. Підприємством прийнято рішення оголосити нові торги https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-02-001162-a де враховано зауваження до конкурсної документації.