ТОВ "ЮКОЙЛ"

Код ЄДРПОУ
31510568
Контактні дані
Безлюдний Юрій Миколайович, Директор
+380444524546
aviamaslo@ukr.net
Підстави для скарги
Дискримінуючі умови конкурсної документації
Підприємство концерн
ДП АНТОНОВ
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-02-15-004714-a
Предмет закупівлі
Авіаційні паливозаправники
Короткий зміст скарги
Ретельне вивчення інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, викладених у додатку 2 до конкурсної документації, дозволяє допустити навмисність застосування саме таких характеристик для обмеження кола конкуренції та здійснення закупівлі у конкретного постачальника. Враховуючи наведене у доданих документах, можливо з великою вірогідністю сказати що необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі потребують перегляду із залученням, дійсно, фахівців галузі. Залишення конкурсної документації у існуючому вигляді призведе до марнотрацтва коштів державного підприємства та виникнення великої корупційної складової в його середині.
Вимога
Для усунення невідповідностей технічної документації, пропонуємо ДК «Укроборонпром» звернути увагу на дії підпорядкованого підприємства та сприяти проведенню чесної процедури закупівлі. Варіант чесного технічного завдання на закупівлю наведений у додатку до цього листа.
Рішення:
При розгляді скарги ДП "Антонов" прийнято рішення скасувати закупівл., у зв'язку зі зміною технічного завдання.. Таким чином, скарга не підлягає розгляду на засіданні Колегії з розгляду скарг.