Товариство з обмеженою відповідальністю "СКБ УКРЕЛЕКТРОМАШ"

Код ЄДРПОУ
23752688
Контактні дані
Козлов Ігор Валерійович Генеральний директор
0503021446
bondar@helz.ua
Підстави для скарги
Не відповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації
Підприємство концерн
ДП Науково-дослідний інститут Шторм
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-02-12-004813-a
Предмет закупівлі
Електродвигуни ДЧРУВ 71-1-6 (ДАТ 71570-1)
Короткий зміст скарги
1. Умовами тендерної документації (п. 2 Додатку 1 конкурсної документації) встановлено, що: «На підтвердження технічних вимог надається Лист згода з технічними вимогами визначеними Додатком 2 та технічна специфікація на пропонований товар, із зазначенням інформація про виробника та технічні характеристики продукції.»
Учасником ТОВ "ЕКСПРЕС-СИСТЕМА" в складі документації подано електронний файл «Технічна специфікація.PDF». В супереч вимогам конкурсної документації не заначено виробника продукції, що є прямим порушенням вимог законодавства та конкурсної документації.
2. Умовами тендерної документації (п. 4 Додатку 1 конкурсної документації) встановлено, що: «На підтвердження спроможості виконання договору Учасник повинен надати підтвердження того, що на виробництві пропонованої продукції наявне військове представництво МОУ згідно до Постанови від 21 жовтня 2009 р. № 1107 «Про затвердження Положення про представництва державних замовників з оборонного замовлення на підприємствах, в установах і організаціях»
або
Підтвердження з боку військового виробництва МОУ можливості використання продукції у складі готового виробу військвого призначення.»
Учасником ТОВ "ЕКСПРЕС-СИСТЕМА" в складі його пропозиції не надано документів, які б свідчили про виконання зазначеної вимоги конкурсної документації.
3. Умовами тендерної документації (п. 6 Додатку 1 конкурсної документації) встановлено, що: У разі пониження ціни під час аукціону, учасник, який знаходиться на етапі «Кваліфікація», надає оновлену комерційну пропозицію (згідно з результатами аукціону) протягом перших 24 годин (без врахування святкових та вихідних днів) з моменту переходу до розгляду пропозиції даного учасника (з моменту переходу на етап «Кваліфікація»), шляхом завантаження її сканованої копії через електронну систему закупівель "Prozorro" до документів своєї пропозиції.» В супереч зазначених вимог Учасником ТОВ "ЕКСПРЕС-СИСТЕМА" не виконано зазначеної вимоги.
Не зважаючи на вищевказані порушення процедури закупівлі Замовником прийнято рішення про визначення переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПРЕС-СИСТЕМА", ЄДРПОУ: 33203295.
Вважаємо, що рішення відповідальної особи є таким, що суперечить вимогам конкурсної документації та порушує діюче законодавство України про закупівлі, а тому повинно бути скасоване.
Вимога
Скасувати Рішення №3 відповідальної особи Замовника про визначення переможця
Рішення:
Концерном розглянуто скрагу ТОВ «СКБ Укрелектромаш» щодо неправомірного визначення переможця ДП «НДІ «Шторм» у закупівлі електродвигунів ДЧРУВ 71-1-6 (UA-2021-02-12-004813-a), очікуваною вартістю 300 000,00 грн без ПДВ.
За рішенням Колегії з розгляду скарг вимогу ТОВ "СКБ Укрелектромаш" задоволено.
Витяг з Протоколу засідання Колегії з розгляду скарг від 23.03.2021 №14 додається.