Комплаєнс

Державний концерн "Укроборонпром"  покладається на міжнародні стандарти та принципи корпоративного управління, як орієнтири для встановлення цільової моделі управління. Задля дотримання зазначених стандартів та принципів Концерн працює над створенням і забезпеченням ефективності комплаєнс програми, внутрішнього контролю та етики ведення бізнесу. В Концерні в повному обсязі впроваджується функція комплаєнсу, що є ефективним інструментом для попередження та мінімізації корупційних ризиків, конфлікту інтересів, невідповідності стандартів чи порушення законодавства. З січня 2021 року, функцію комплаєнсу в концерні "Укроборонпром" очолив Микола Роєнко.

РОЄНКО Микола 

Керівник підрозділу комплаєнсу ДК "Укроборонпром" 

З 1999 по 2011 роки працював незалежним аудитором у компаніях "Делойт" та "Ернст енд Янг"

З 2012 року по 2020 роки очолював функцію комплаєнсу та внутрішнього аудиту у ПАТ "Фармак" та ДУ "Фонд енергоефективності".

Призначений на посаду 14 січня 2021 року. 

Приймальня: +380 (44) 458-46-81.

Обов’язками Миколи є розгортання та впровадження ефективної функції комплаєнсу на всіх підприємствах Державного концерну "Укроборонпром". З метою моніторингу ефективного впровадження функції комплаєнсу було розроблено дорожню карту.

Наступними кроками на шляху створення комплаєнс-функції є підготовка методологічної бази функції комлаєнсу, програми комплаєнсу, впровадження тренінгової функції з комплаєнсу та подальше виконання комплаєнс перевірок згідно затвердженої комплаєнс-програми.