Укроборонпром шукає інноваційні проекти – ОПИТУВАННЯ

Державний Концерн "Укроборонпром" закликає розробників взяти участь у спільному опитуванні про визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень, яке здійснюється Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством цифрової трансформації.

В опитуванні беруть участь представники вітчизняного бізнесу. З його допомогою планується визначити пріоритетні напрямки наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб вітчизняної промисловості та оборонного комплексу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість:

  • отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
  • отримати інформацію про існуючі українські R&D;
  • переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
  • зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
  • налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

В опитуванні можна взяти участь, заповнивши анкету.