20 "Дозорів-Б", танки Т-72, БРЕМи та пожежні машини виготовить ЛБТЗ для ЗСУ

Техніка Львівського бронетанкового заводу буде поставлена до ЗСУ – 20 бронемашин "Дозор-Б", модернізовані Т-72, нові броньовані ремонтно-евакуаційні машини  для ефективного використання танків та пожежні машини на базі Т-72. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до цього підприємства, що входить до складу ДК "Укроборонпром".

"920 млн гривень – саме стільки отримає Львівський бронетанковий завод на виробництво техніки, що буде передана українській армії.", – повідомив Глава держави.

14 липня Президенту Україні продемонстрували виробничі можливості підприємства та здібності виготовленої силами заводу техніки.

Модернізовані танки Т-72 успішно протистоять російський техніці, що намагається посилити  терористів на Сході нашої держави. 130 таких танків вже передані до ЗСУ, ще біля 70 сформують 2 групи танкові групи у майбутньому.

Машина БРЕМ ЛЕВ була створена конструкторами Львівського бронетанкового заводу спеціально для посилення супроводу та оперативного обслуговування   танкових підрозділів, що сформовані з Т-64 та Т-72 різних модифікацій. Під танки та вимоги сучасної війни посилені можливості евакуації та технічного обслуговування цією технікою.

Бронетранспортер "Дозор-Б" – з цільозварним корпусом, бронею   натівського стандарту та колісною формулою 4х4 –пройшов відомчі випробування, а потрапиш на забезпечення армії підтвердив свої тактико-технічні характеристики. На ЛБТЗ налагоджено його серійне виробництво задля першочергового забезпечення потреб української армії та реалізації експортного потенціалу цієї техніки.

Пожежний танк ГПМ-72 Призначений для гасіння пожеж, проведення аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах, базах зберігання вибухонебезпечних виробів (для усунення наслідків надзвичайних ситуацій на кшталт вибуху Балаклійського слкдау боєприпасів)  , розчищення шляхів до вогнищ пожеж, прокладання протипожежних смуг при лісових пожежах. Основними перевагами даного зразка озброєння є сучасний пожежний насос і лафет, місткість пожежної цистерни, яка складає 20т, підвищена прохідність та захищеність екіпажу від ураження різними типами боєприпасів та вогнем пожежі (наявні облив кабіни корпусу, фільтровентиляційна установка).