2016 рік – рік інновацій "Укроборонпрому"

Новітні розробки, які відповідають потребам ведення сучасної війни, стали пріоритетом роботи фахівців Державного Концерну "Укроборонпром" та були презентувані протягом 2016 року. Про це йдеться в оприлюднених результатах діяльності Концерну.

"Наші фахівці представили протягом року нові інноваційні розробки та довели конкурентоздатність вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Безпілотна техніка, бойові модулі, новий літак – все це зроблено в Україні, в кооперації з західними партнерами", – заявили в Концерні.

Серед головних інноваційних проектів названо новітній транспортний літак АН-132, безпілотні "Горлиця" та "Фантом", бойові модулі "Тайпан", "Дуплет" і "Кастет", цифрова система управління вогнем "Мисливець", міномети та багато іншого озброєння. Слід зазначити, що всі ці розробки "Укроборонпром" здійснює власним коштом.

inovatsУ рамках інноваційного розвитку Концерн створив спеціальну платформу, яка побудована за зразком американського Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA). Вона стане майданчиком, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових. Платформа дозволить сконцентрувати передову наукову думку, інвестиції, механізм обміну та захисту технологій.