375 млн грн заощадив "Укроборонпром" завдяки електронним тендерам

375 млн грн заощадив ДК "Укроборонпром" за 9 місяців поточного року завдяки прозорим торгам на електронних майданчиках. Про це йдеться в оприлюднених результатах діяльності Концерну в 2016 році.

За 3 квартали роботи Концерн провів 20 571 закупівлю за тендерною процедурою та отримав 12 323 нових якісних постачальника. Один тендер дозволяє економити в середньому 18 тис. грн.

Держконцерн першим серед промислових гігантів держави запровадив систему електронних закупівель. Її офіційний старт відбувся ще в жовтні 2014 року. За підсумками 9 місяців роботи 2015 року було заощаджено 214 млн грн.

375"Люди, які розробляли та впроваджували прозору систему закупівель в "Укроборонпром" в подальшому стали організаторами вседержавної "Prozorro". Ми стали новаторами у цьому для всієї країни", – заявили в Концерні та додали, що заощаджені кошти йдуть на модернізацію виробництва та інноваційні розробки.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг. Вони дозволяють проаналізувати ринок та визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "Укроборонпром" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом.