"45 ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" ВИГОТОВИВ ДЛЯ АРМІЇ СУЧАСНІ АВТОПАЛИВОЗАПРАВНИКИ

ахівці ДП "45 Експериментальний механічний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розробили та виготовили два сучасних автопаливозаправника для Збройних сил України. За всі роки незалежності ЗСУ вперше отримають два нових зразки такої техніки.

Спеціалізовані машини АЦ-12-63221 виготовлені на базі шасі автомобіля КрАЗ-63221. Крім того, для потреб Національної гвардії України завершується виготовлення нового автопаливозаправника АПЗ-5-437041.

Також завод розробив сучасний молоковоз на базі автомобіля ISUZU, який відповідає європейським стандартам. Він адаптований для українських доріг та значно дешевший за європейські аналоги.

Всього у 2015 році "45 Експериментальний механічний завод" планує виробити продукції на понад 60 млн грн. Це майже в два рази більше, ніж у 2014 році. Протягом року на підприємстві сплатили понад 7 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. Кількість робітників збільшилася до 350 осіб.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення минулого року на 100%, а цьогоріч виконання ДОЗ значно випереджає графіки. Обсяги виробництва всіма підприємствами концерну збільшилися у 36 разів.

ДП "45 Експериментальний механічний завод" спеціалізується на  виробництві технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.