Айварас Абромавичус взяв участь у засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО в Брюсселі

Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавичус взяв участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, яке відбулось 12 грудня в штаб-квартирі Альянсу. 

“Ми зосередились на реформуванні самої суті існування Концерну та рухаємось в напрямку його корпоратизації. Нарешті склалися всі необхідні умови для впровадження важливих реформ, зокрема завдяки налагодженню дієвої взаємодії та наявності повної підтримки з боку Верховної Ради України і профільних міністерств”, – зазначив Айварас Абромавичус.

Він також запропонував стороні НАТО розглянути можливість розширити формат залучення української промисловості до багатонаціональних проектів НАТО, досліджень Промислово-дорадчої групи НАТО, підтримки та допомоги за напрямками стандартизації, контролю якості, оцінки відповідності оборонної продукції тощо.

“Дуже важливим та перспективним напрямом взаємодії може стати залучення наших підприємств до ремонту і модернізації озброєння та військової техніки радянської розробки/виробництва, яка експлуатується в країнах Альянсу. Ми готові також приєднатися у якості співвиконавців до процесу розробки та виготовлення західних зразків ОВТ”, – зауважив Генеральний директор Концерну.

Крім того, запропоновано поглибити співпрацю у сфері стратегічних авіаційних перевезень програми SALIS.