АНОНС: Франція підтримала реформу корпоративного управління Укроборонпрому

11 березня (середа) о 10:00 у приміщенні Укроборонпрому (м. Київ, вул. Дегтярівська,36) відбудеться брифінг посла Франції в Україні Етьєна де Понсена та генерального директора ДК "Укроборонпром" Айвараса Абромавичуса з нагоди початку співпраці у сфері реформи корпоративного управління Концерну.

Франція підтримала інституційну реформу Укроборонпрому та надала значну фінансову допомогу на розвиток корпоративного управління Концерну, який об’єднує більше 100 оборонних підприємств України.

На що саме буде спрямовано цю допомогу та до якої моделі управління прагне Концерн розкажуть спікери:

  • Пан Етьєн де Понсен, Надзвичайний та Повноважний посол Франції в Україні;
  • Пан Айварас Абромавичус, генеральний директор Укроборонпрому.

Також генеральний директор Концерну презентує перехідну модель корпоративного управління Укроборонпрому та поділиться динамікою виробничих показників дивізіонів, де вже відчутний ефект від нових підходів.

Для участі у заході та доступу на підприємство обов’язкова акредитація всієї знімальної групи із зазначенням повних ПІБ всіх членів знімальної групи, номерів редакційних посвідчень, контактного телефону та електронної адреси. Через безпековий режим підприємства не акредитовані особи не будуть допущені на територію. Просимо надіслати Інформацію для акредитації в письмовому вигляді до 09:00 11 березня на адресу: pr@ukroboronprom.com.