АНОНС: Київський бронетанковий завод передає ЗСУ останні 6 одиниць з партії модернізованих танків Т-72

Київський бронетанковий завод запрошує представників медіа на публічну передачу 6 одиниць модернізованих танків Т-72, якими буде укомплектовано танковий батальйон Збройних сил України.

Захід відбудеться на території Київського бронетанкового заводу 4 березня 2020 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська 34а.

Також на початку заходу відбудеться прес-брифінг представників заводу і бронетанкового дивізіону державного концерну "Укроборонпром", представників ЗСУ.

Проект модернізації техніки реалізовано Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України Міністерства Оборони. Модернізація охоплює усі складові – захищеність, мобільність, вогневі спроможності, командну керованість.

Для участі у заході та доступу на підприємство  обов’язкова акредитація всієї знімальної згрупи та транспортних засобів. І листі-запиті на акредитацію необхідно вказати: повні ПІБ всіх членів знімальної групи, державний реєстраційний номер транспорту та марка (для допуску на територію), номер редакційного посвідчення, контактний телефон та електронну адресу. Через режимність підприємства не акредитовані особи допущені на завод не будуть.

Інформацію для акредитації необхідно надіслати в письмовому вигляді до 09:00 4 березня на адресу: pr@ukroboronprom.com