АНОНС: ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ЗАКУПІВЛІ УОП – ПРОЗОРІСТЬ ПРОТИ "СХЕМАТОЗУ"

22 вересня Державний концерн "Укроборонпром" проведе відкрите онлайн-обговорення результатів трансформації закупівель Концерну, зокрема, практики використання системи Прозорро, яка була запроваджена у січні 2020 року.

Презентація для представників ЗМІ та учасників ринку відбудеться 22 вересня о 14:00 у форматі онлайн на платформі Microsoft Teams.

Додатковий аналогічний захід, через велику кількість бажаючих взяти онлайн-участь, відбудеться 24 вересня.

Враховуючи великий суспільний інтерес до теми боротьби з корупцією у сфері державного оборонно-промислового сектору та засвідчуючи свою відкритість, ми запрошуємо журналістів приєднатися до онлайн-обговорення практики закупівель Укроборонпрому.

Під час заходу директор із закупівель Концерну Надія Бігун розкаже про основні зміни, які відбулися у Концерні з приходом нової команди:

  • Скільки підприємств-учасників Концерну проактивно перейшли на закупівлі у системі Прозорро?
  • Скільки відкритих торгів було проведено за цей час та
  • Який економічний ефект вони мають для оборонних підприємств?
  • Які обмеження існують у політиці закупівель Концерну та
  • Які особливості участі у тендерних закупівлях оборонних підприємств? 

Після презентації пані Бігун відбудеться модероване обговорення практики закупівель Концерну з учасниками ринку постачальників, які коли-небудь брали участь у тендерних закупівлях Укроборонпрому або потенційно зацікавлені у такій співпраці.

Для участі у заході вже зареєструвалося більше 600 учасників, усі отримані пропозиції та зауваження учасників обговорення буде враховано в процесі вдосконалення внутрішніх процедур закупівель Концерну.

Для участі у заході необхідно надіслати запит на адресу pr@ukroboronprom.com, у відповідь на який до 11 ранку 22 вересня буде надіслано запрошення з посиланням на онлайн-зустріч.

Нагадаємо, попри відсутність законодавчих вимог, наприкінці 2019 року в "Укроборонпромі" було прийнято кардинальне рішення про перехід усіх підприємств Концерну в публічну площину та ініціативне використання системи закупівель Прозорро. Даний крок посилює контроль закупівель з боку учасників, унеможливлює спотворення результатів аукціону та сприяє підвищенню довіри учасників, що покращує конкуренцію та економію державних коштів.