ПРЕС-БРИФІНГ: "УКРОБОРОНПРОМ: РЕФОРМА ПІД ЗАГРОЗОЮ"

Шановні колеги, у зв’язку з численними запитами ЗМІ щодо ситуації з реформою ОПК,  20 листопада 2020 року у приміщенні ДК "Укроборонпром"  відбудеться прес-брифінг.  

Державний Концерн "Укроборонпром" запрошує представників ЗМІ на брифінг, присвячений ризикам згортання реформи державного Концерну. Під час брифінгу будуть оприлюднені факти блокування трансформаційних процесів та втручання у господарську діяльність Концерну. Також команда Концерну представить дорожню карту з розблокування реформи оборонно-промислового комплексу України, яка опинилася під загрозою згортання.

Під час брифінгу позицію Концерну представлять:

  • Ігор Фоменко, в.о. генерального директора,
  • Роман Бондар, перший заступник генерального директора, голова Офісу трансформації,
  • Михайло Морозов, заступник генерального директора з маркетингу та збуту, 
  • Костянтин Бушуєв, заступник генерального директора з безпеки,
  • Мустафа Найєм, директор з питань активів, корпоративних прав та ДОЗ.

Брифінг відбудеться 20 листопада об 11:00 у приміщенні ДК "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36).

Захід відбудеться із дотриманням протиепідеміологічних вимог, кількість місць обмежена.

Акредитація:

Для участі у події до 19:00 19 листопада необхідно зареєструватися за адресою pr@ukroboronprom.com та надати інформацію у форматі: ПІБ усієї знімальної групи, назва ЗМІ, номер редакційного посвідчення, найменування фото-відео техніки (за наявності), номер та марка авто, контактний номер телефону. Для участі у прес-брифінгу знімальна група обов’язково має мати захисні засоби: маски та рукавички.

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби ДК "Укроборонпром":  pr@ukroboronprom.com, +380 (44) 586-24-72, +380 (50) 038 87 54.