Антикризовий план щодо Харківського державного авіаційного виробничого підприємства розгляне Рада директорів Укроборонпрому

У п’ятницю, 16 квітня, Рада директорів Укроборонпрому розгляне антикризовий план щодо Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), яке вже понад 10 років перебуває у скрутному становищі.

План антикризових заходів, який презентуватиме генеральний директор ХДАВПу Сергій Задорожний, міститиме пропозиції зі збереження підприємства, завантаження його виробничих потужностей замовленнями, участі у державному оборонному замовленні, залучення інвестицій та виплати заборгованості із заробітної плати перед працівниками.

Антикризовий план буде презентовано і трудовому колективу підприємства одразу після його затвердження Радою директорів Укроборонпрому.

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство – за рішенням Уряду – увійшло до складу Укроборонпрому вже у стані банкрутства (2015 рік). Борги на підприємстві почали накопичуватись ще на початку 2000-их. На сьогодні загальна сума боргу по зарплаті складає 253 млн грн.

До повноважень Ради директорів Концерну входить, зокрема, забезпечення розроблення річних фінансових та інвестиційних планів, а також інвестиційних планів на середньострокову перспективу (три – п’ять років) підприємств – учасників Концерну.