АРМІЯ ОТРИМАЄ ЩЕ БІЛЬШЕ НОВІТНЬОЇ ТЕХНІКИ У 2016 РОЦІ – РОМАН РОМАНОВ

Виробництво модернізованих бронетранспортерів БТР-4 та посилення дослідно-конструкторських робіт – такі головні завдання на 2016 рік нового директора Харківського конструкторського бюро ім. О.О.Морозова, яке входить до складу ДК "Укроборонпром", Якова Мормило. Про це заявив Генеральний директор Держконцерну Роман Романов, представляючи трудовому колективу нового керівника заводу.

"Сучасна бронетехнiка, зокрема "Дозор-Б", танк Оплот, БТР-4, модернiзований БТР-3, нова модифікація систему залпового вогню "Верба" – неперевершені здобутки ХКБМ. Ми повинні докласти максимум зусиль, аби вся ця техніка якнайшвидше потрапила на фронт. Сьогодні наше завдання – не просто задовольнити потреби української армії, але й поставити нашим військовим найсучаснішу високотехнологічну зброю", – заявив Роман Романов.

Очільник "Укроборонпрому" також повідомив, що на ДП "Львівський бронетанковий завод" вже готова перша партія новітніх бронетранспортерів "Дозор-Б". Зовсім скоро її повиннi відправити на фронт.

Роман Романов, проiнспектувавши виробничi потужностi конструкторського бюро, нагородив фахівців бронетанкового кластеру оборонно-промислового комплексу України. Спеціалісти обох пiдприє‎мств Концерну отримали відзнаки за внесок у зміцнення обороноздатності держави та вагомий особистий внесок у розробку, виготовлення та відпрацювання дослідного зразку бронеавтомобіля "Дозор-Б".

Нагадаємо, що вчора на Харківському конструкторському бюро ім. О.О.Морозова представили нове покоління "Градів" – модернізовану систему залпового вогню "Верба".

ХКБМ спеціалізується на розробці і виробництві бронетанкової техніки. Компетенція підприємства в цій сфері охоплює весь процес створення того чи іншого зразка. Основні бойові танки БМ "Оплот" і БМ "Булат", розроблені КП ХКБМ і прийняті на озброєння Збройних Сил України, є зразками сучасної бронетехніки, мають характеристики на рівні найкращих світових зразків, а за деякими параметрами – перевищують світові аналоги.