"Авіакон" збільшив фінансово-виробничі показники та наростив сплату податків до Бюджету

ДП "Авіакон", що входить до складу Держконцерна "Укроборонпром" поліпшив всі основні фінансові та виробничі показники за перші 9 місяців 2016 року у порівняні із минулорічним періодом.

У відповідності до звітів, "Авіакон", який проводить модернізацію та капітально-відновлювальний ремонт вертольотів сімейства Мі за стандартом НАТО AQAР 2120, показав збільшення доходу на 14%. Це дозволило підвищити середню заробітну платню на підприємстві одразу на 26%, яка тепер становить 10 388 гривень.

В цей же час, за перші 9 місяців 2016 року ДП "Авіакон" сплатило до бюджетів та цільових фондів податків на суму у 142,8 млн гривень, тим самим покращивши показники минулого року майже на 3%.

Слід зазначити, що ДП "Авіакон" у вересні цього року підготував для передачі військовим три ударних вертольоти Мі-24ПУ1, які відрізняються підвищеним захистом, завдяки встановленню надсучасного комплексу захисту АДРОС, від ніжинського НВК "Прогрес".

Цей комплекс збиває с курсу ракети з тепловим наведення, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу "Ігла" та Stinger, а також ракет "повітря-повітря" типу Р-60 та Р-73. Окрім того, на Мі-24ПУ-1 встановлено нові більш потужні вітчизняні двигуни, а можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно виконувати завдання навіть у повній тьмі.

Ці вертольоти, разом із іншими 119 зразками озброєння від підприємств-учасників Держконцерну, були передані до складу Збройних сил України 15 жовтня у місті Чугуєві, Харківської області. Нині ці вертольоти знаходяться у розпорядженні армійської авіації Командування Сухопутних військ.