Безпілотники “SPARROW” готуються поступити на дослідну експлуатацію в ЗСУ

"Безпілотні авіаційні комплекси серії "Sparrow" вже пройшли відомчі випробування. Сподіваємося, що незабаром ці БПЛА надійдуть на дослідну експлуатацію у ЗСУ". Про це на міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016" сказав Павло Барбул, директор ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

БПЛА серії "Sparrow" призначені для проведення тактичної розвідки ближньої та середньої дальності. Швидкість розгортання, простота і надійність в експлуатації, стійкість до механічних та температурних впливів, а також повна захищеність від вологи роблять їх незамінними помічниками для тактичних розвідувальних груп.

Більше того, завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам, ці БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись при цьому непоміченим як візуально, так і для радарів.

Варто зазначити, що БПЛА цієї серії передають не тільки повну картинку з досліджуваної території в он-лайн режимі, а й визначають вид техніки противника та їх координати, передаючи цю інформацію на пульт управління в онлайн режимі.

0002

Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство "Спайтек".

Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека-2016” пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.