Більше 3 тисяч фахівців отримала роботу в "Укроборонпромі" через Держслужбу зайнятості України

Державний концерн "Укроборонпром" та Державна служба занятості України налагодили системну співпрацю – вже в 2017 році було працевлаштовано 968 осіб, ще понад 2 тисяч отримали роботу в 2016 році. Всі вони мають необхідну кваліфікацію та потрібні для українського обороно-промислового комплексу. Про це повідомив Заступник генерального директора з розвиту Концерну Артур Херувімов.

"Одним із найважливіших завдань в оборонно-промисловому комплексі України є збереження кваліфікованих кадрів, залучення молодих та амбітних спеціалістів, повернення престижу технічному напрямку роботи. Ми вдячні Державній службі зайнятості України, що допомагають нам з добором кадрів та допомагають нам забезпечити українців роботою", – сказав Артур Херувімов.

За словами Заступника, Державна служба зайнятості України допомогла підприємствам Концерну віднайти фахівців з унікальними компетенціями, що колись вже працювали в оборонно-промисловому комплексі країни. "Через роки розпаду та непрацездатності більшості підприємств люди зневірились і навіть не подавались до кар’єри за фахом. Нині вони повернулись до роботи, знайшли нові робочі місця на підприємствах "Укроборонпрому" та працюють задля забезпечення української армії необхідним", – додав Артур Херувімов.

Торік Держслужба зайнятості забезпечила комплектацію відповідними фахівцями 2249 робочих місць  Концерну, цього року вже 968. Серед перспективного працевлаштування "Укроборонпромом" подано ще 537 вакансій на своїх підприємствах.

Також сотні працівників скористалися електронною системою кадрового резерву та приєдналися до 80-тисячного колективу ДК "Укробронпром". Сьогодні ресурс містить вже понад 1 500 резюме спеціалістів. Всю інформація щодо побудови кар’єри в Концерні можна знайти на нашому сайті у відповідному розділі (посилання).

Нагадаємо, Державний концерн “Укроборонпром” тиждень тому заснував у місті Вінниця нове підприємство – ДП “Електричні системи”. Це 10 мільйонів євро інвестицій, майже 2 тисячі нових робочих місць та ринкові умови оплати праці. Робота по організації роботи підприємства проводиться спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією та місцевим центром зайнятості України.