БМП-1УМД "Мисливець" показав можливості передової системи управління вогнем для роботизованих бойових модулів

ДП "Житомирський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", показав можливості передової цифрової системи управління вогнем, яка встановлена на модернізованій версії БМП-1УМД, яка отримала назву "Мисливець".

Ця система здатна у автоматичному режимі розпізнавати та відслідковувати цілі та є одним із елементів створення роботизованих бойових модулів. Завдяки ній БМП-1УМД "Мисливець" може використовуватись не тільки як засіб транспортування та вогневої підтримки підрозділів, а й як автономна бойова одинця із дистанційним керуванням. Окрім того, "Мисливець" оснащений німецьким двигуном, сучасним бойовим модулем із гарматно-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності.

БМП-1УМД "Мисливець", попри крижаний дощ, провів стрільби на військовому полігоні Гончарівське Чернігівської області. За діями української бронетехніки спостерігав керівний склад Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

БМП-1УМД "Мисливець""Використання роботизованих бойових модулів дає багато переваг. Наприклад, завдяки їм значно скорочуються час відкриття вогню, бо система може самостійно розпізнати ціль та вести її на прицілі, очікуючи команди на постріл. Завдяки дистанційному керуванню, оператор може знаходитись у глибині позицій, поки бойовий модуль у цілодобовому режимі моніторить рубіж оборони", – прокоментував переваги розробленої системи Олексій Бабіч, директор ДП "Житомирський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром".

БМП-1УМД "Мисливець"

Слід зазначити, що у цей же день свої бойові можливості показав і безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" від ДП "Спецтехноекспорт", який входить до складу ДК "Укроборонпром".  

Нагадаємо, що перша публічна прем‘єра БМП-1УМД "Мисливець" відбулась під час міжнародної виставки "Зброя та Безпека", яка пройшла у жовтні цього року у Києві.