БМП-М1С від "Житомирського бронетанкового заводу" – прем‘єра виставки "Зброя та Безпека"

БМП-М1С – бойова броньована гусенична машина, яка була розроблена за власні обігові кошти ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

БМП-М1С є конверсією бойової розвідувальної машини БРМ-1К, зі значним підвищенням вогневої потужності, рівня захисту та заміною застарілого радянського двигуна на німецький Deutz. Завдяки цьому БМП-М1С може транспортувати до 8 військовослужбовців та ефективно підтримувати дії піхотних підрозділів завдяки великій вогневій потужності бойового модулю "Стилет".

Бойовий модуль "Стилет" оснащений 30-мм гарматою, протитанковим ракетним комплексом "Бар’єр" та кулеметом. В цей же час, нова система управління вогнем "Синтез" забезпечує точний вогонь в будь-яких метеорологічних умовах та в будь-який час доби.

Завдяки ремоторизації 15,5-тонна БМП-М1С з новим німецьким двигуном розвиває швидкість у 70 км/год та долає водні перешкоди вплав на швидкості 7,5 км/год.

Нагадаємо, що в Києві у Міжнародному виставковому продовжує свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018" та ХІ Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт–ХХІ".


ДК "Укроборонпром" на виставці демонструє широкий спектр озброєння, військової техніки а також продукції військового та подвійного призначення.