Бойовий модуль "Дуплет". Публічна прем‘єра на виставці "Зброя та Безпека"

На виставці "Зброя та Безпека", яка проходить у Києві, відбулась українська публічна прем‘єра бойового модулю "Дуплет", який розробило Державне підприємство "Житомирський Бронетанковий Завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

Бойовий модуль "Дуплет" оснащений двома автоматичними 30-мм гарматами ЗТМ-2 від підприємства Концерну ДП "НТК "Завод точної механіки", завдяки чому можливо удвічі збільшити щільність вогню, створивши справжню завісу із 30-мм снарядів. Або виконувати стрільбу почергово кожним із стволів, що дозволяє удвічі збільшити безперервну тривалість вогню без перегрівання головного озброєння машини.

Окрім того, "Дуплет" оснащується керованими протитанковими ракетами, в тому числі сучасними високоточними ракетами "Бар’єр", які встановлюються на такі бронемашини як БТР-3 та БТР-4. Ці ракети дозоляють знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 кілометрів. Також "Дуплет" озброєнний автоматичним гранатометом та двома кулеметами калібром 7,62 мм.

 За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. Особливістю прицільного комплексу є автономна установка автоматичного гранатомету, завдяки чому досягається не тільки багатоканальність озброєння, але й можливість відмовитись від єдиного прицілу для зброї з різною балістикою.

00003-1170Бойовий модуль "Дуплет" оптимізований для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці.

Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека-2016" пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.