Чистий дохід Ізюмського приладобудівного заводу сягнув 100 млн грн. вже у 2016

За підсумками 9 місяців роботи чистий дохід від реалізації продукції ДП " Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", сягнув понад 109 млн. грн. У порівнянні з минулим аналогічним періодом цей показник збільшився на 30%.   

Показник обсягу виробленої продукції за 3 квартали поточного року зріз у 1,5 рази і дорівнює 133 млн. грн.

З метою реалізації комплексної програми модернізації виробництва в напрямку суттєвого покращання характеристик точності приладів на стадії виробництва  Ізюмський приладобудівний завод власним коштом модернізував виробництво. На підприємстві придбали сучасний вертикально-фрезерний чотирьох координатний верстат з ЧПУ. Фактично  власні капітальні інвестиції в цьому випадку сягнули суми майже 4,5 млн. грн.

Зазначимо, що підприємство постійно скеровує ресурси на модернізацію власного виробництва , але така суттєва багатомільйонна інвестиція на заводі відбулася вперше за останні 30 років.

Нагадаємо, що “Укроборонпром” розвивається в рамках стратегії “Український щит”. Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.