ДАКХ "Артем" готовий до серійного випуску різних видів боєприпасів

Україна готова до серійного випуску різних видів боєприпасів – Глава держави Президент Петро Порошенко заявляє, що Україні вдалося налагодити виробництво боєприпасів і нині підприємства "Укроборонпрому" готові до серійного випуску тих видів, які донедавна були дефіцитними.

"Я вітаю з тим, що ми не просто провели випробування, не просто випробування продемонстрували високу якість роботи цих колективів, які сьогодні беруть участь у нашому святі. Але ми сьогодні готові вже, щоб найближчим часом поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", – сказав Глава держави на відкритті виробничої лінії з виготовлення артилерійських снарядів великих калібрів на ДАХК "Артем".

Петро Порошенко також зазначив, що перші випробування були проведені лише в першому кварталі цього року і вже нині мова йде про серійне виробництво.

 

"Я хочу привітати український народ – випробування пройшли успішно", – сказав він. Президент також нагадав, що питання відновлення та налагодження виробництва таких боєприпасів постало після агресії Росії проти України та захоплення окупантами заводу у Луганську.

"Хтось хотів поставити Україну на коліна, бо з-за кордону нам боєприпаси не продавали, а луганський завод був захоплений, обладнання вирізано, вивезено до Російської Федерації, розкрадено, розграблено і зірвано. Оце таке ставлення окупантів", – зазначив Глава держави.

Перед Україною, перед Президентом, перед Урядом, перед Міністерством оборони, Міністерством економіки, перед Радою національної безпеки і оборони постало завдання – відновити виробництво боєприпасів. Хоча що там відновити – зробити більш сучасним, більш точним, більш ефективним, збільшити бойові потужності Збройних Сил України", – наголосив він. Петро Порошенко привітав всіх з успішним виконанням цього завдання.

"Хочу з цим привітати наших працівників оборонної промисловості, армію. Бо при розробці воєнного бюджету ми заклали необхідні кошти для того, щоб забезпечити закупівлю і своєчасне фінансування оборонної промисловості, чого ніколи не було раніше", – підкреслив Президент.