DARPA зацікавилась успішним досвідом "Укроборонпрому" у протистоянні агресії Росії

Керівництво Державного концерну "Укроборонпром" та керівництво Агенції передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) провели робочу зустріч.

Слід зазначити, що представники DARPA проявили підвищений інтерес до досвіду, який накопичив "Укроборонпром" у забезпеченні обороноздатності країни в умовах анексії Криму та захопленню окремих районів Донбасу.

"Співробітництво з такою  потужною установою як DARPA є важливим фактором отримання успішного досвіду використання технологій, які зараз знаходяться на передовій наукової думки, в справі захисту країни. При цьому DARPA і "Укроборонпром" зацікавлені у взаємовигідній співпраці, яка допоможе більш ефективно діяти в умовах протистояння російській агресії", – прокоментував результати зустрічі очільник Концерну Роман Романов.

Окрім того, заступник директора DARPA Стівен Волкер (Steven H.Walker) запропонував Державному концерну "Укроборонпром" взяти участь у наукових дослідженнях, які проводить агентство.

У свою чергу, Роман Романов акцентував увагу на останніх передових розробках – безпілотних комплексів, в тому числі наземного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом", зосередившись на питанні отримання досвіду, який DARPA отримала при розробці аналогічного озброєння та інших перспективних систем.

2

Заступник директора DARPA Стівен Волкер (Steven H.Walker) та Генарльний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов

"Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.